Weleda

spotkanie w Akwarium Gdyńskim

📅 sobota 23.10.2010 do niedziela 24.10.2010
spotkanie w  Akwarium Gdyńskim

Przedstawimy fakty dotyczące biologii i historii babki byczej, a także parę smakowitych przepisów na przyrządzenie tej wyśmienitej ryby.
BYCZKI W TOMACIE
Ogromna puszka konserwowa będzie kryła zagadki i quizy edukacyjne dla najmłodszych.
KOLOROWE BYCZKI
W kąciku plastycznym dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty plastyczne przez kolorowanie bohatera weekendu – babki byczej.
2Weekend pod hasłem "BABKA JEST SMACZNA" ma na celu przybliżyć gościom Akwarium problem obecności babki byczej w Bałtyku i przypomnieć o walorach smakowych tej ryBKA JEST SMACZNA – Przez żołądek do