Spotkanie i warsztaty z autorami Rodziny Obrabków w Warszawie!

Teatr Lalek Guliwer mapa

niedziela 12.03.2023

W niedzielę 12 marca 2023 o godz. 15:00 zapraszamy na spotkanie i warsztaty z autorami serii o rodzinie Obrabków Andersem Sparringiem i Perem Gustavssonem do Teatru Lalek Guliwer w Warszawie.

Na spotkanie i warsztaty literacko-plastyczne Wymyśl swojego Obrabka! zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5+. Tłumaczenie: Agnieszka Stróżyk

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek z serii, w tym przedpremierowo tomu Rodzina Obrabków i sekret Icjanta, z atrakcyjnym rabatem!

Wstęp wolny!

Członkowie rodziny Obrabków bardzo lubią zabierać cudze rzeczy. Po prostu nie potrafią się powstrzymać. W każdym razie tata Zbiro, mama Cela i Elka. Za to Ture lubi robić tylko to, co dozwolone, i nie bierze niczego bez płacenia. Rodzice i siostra trochę się o niego martwią. Co z tego chłopaka wyrośnie?

Nakładem Wydawnictwa Zakamarki w Polsce ukazały się: Rodzina Obrabków i urodzinowy skok Rodzina Obrabków i złoty diament Rodzina Obrabków i psia sprawa, oraz premierowa Rodzina Obrabków i sekret Icjanta.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wydawnictwo Zakamarki logo

Wydawnictwo Zakamarki

Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wiele tytułów to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, oraz sporo ciekawych propozycji dla dzieci …

Więcej

Adres:

ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań


Kontakt:

(61) 853 41 41
promocja@zakamarki.pl
http://www.zakamarki.pl
facebook
instagram

 
ZOBACZ TAKŻE:książki dla dzieci