spotkanie dla rodziców w Warszawie

wtorek 01.06.2010

spotkanie dla rodziców w Warszawie

Brak czasu dla dzieci, pojawienie się nowego modelu rodzica – rodzica zapracowanego, prowadzi do sytuacji, w której proces wychowania w znacznej mierze przebiega poza domem. Coraz częściej nasze dzieci powierzane są opiece osób trzecich. Niemały udział w wychowaniu przypada też w udziale mediom: Internetowi, telewizji.
W Dzień Dziecka, w gronie zaproszonych ekspertów, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie w jakim miejscu i przez jakie osoby wychowywane są nasze dzieci? A także zastanowimy się nad tym, gdzie tak naprawdę proces ten powinien zachodzić.

W debacie udział wezmą:

Dr Aleksandra Piotrowska – psycholog, wykładowca na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Dr Patrycja Dołowy – koordynatorka projektów w Fundacji Mama, z wykształcenia mikrobiolożka i artystka fotografka, aktywna popularyzatorka nauki.

Iwona Guzowska – posłanka na Sejm (PO), wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w kick-boxingu i boksie, uczestniczy w kampaniach społecznych.

Leszek Talko – dziennikarz i publicysta. Autor felietonów o wychowaniu dzieci oraz wielu książek, m.in. Dziecko dla średniozaawansowanych, Dziecko dla początkujących, Dziecko dla profesjonalistów.

Debatę poprowadzi:
Beata Tadla – dziennikarka TVN i TVN24, prowadziła magazyn „Klub młodej mamy" w TVN Style.

Organizator Debaty:
Instytut Obywatelski 

01.06.2010, godz. 18:00
Klubokawiarnia Grawitacja, Warszawa ul. Browarna 6

{{moduly ntltresc}} 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:patronat

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także