Spot świąteczny, który przypomina o tym co najważniejsze

środa 01.12.2021 do poniedziałek 13.12.2021

Spot świąteczny, który przypomina o tym co najważniejsze

Słynący z produkcji puzzli, gier i zabawek Trefl wypuścił w tym roku świąteczną niespodziankę – magiczny spot na miarę światowych produkcji. Bohaterem niezwykłego filmu jest uwielbiany przez dzieci Treflik, brand hero całej Grupy Trefl.

Zimowa sceneria, nastrojowa muzyka i magia świątecznych symboli zapraszają wszystkich widzów do wspólnego oczekiwania na nadchodzące Święta. Głównym przesłaniem reklamy jest to, by w dobie wszechobecnego pędu każdy mógł zwolnić w tym wyjątkowym, rodzinnym czasie i spędzić święta z najbliższymi.

Bądźmy razem w tym magicznym czasie

W dobie masowej ilości grudniowych reklam o charakterze komercyjnym, propozycja Trefla w przyjemny sposób wprowadza nas w świąteczny nastrój i pozwala na chwilę wyhamować w przedświątecznej gonitwie.  Jak sam producent podkreśla, w centrum uwagi swojej działalności zawsze stawia rodzinę,  dlatego spot ma nam przypomnieć najważniejsze przesłanie Świąt: bądźmy razem w tym magicznym czasie.

Za realizację spotu odpowiada KAZstudio z Gdyni

Kim jest bohater spotu, Treflik? To postać małego, wesołego chłopca, bohatera bajki „Rodzina Treflików”, który wraz ze swoją siostrą, rodziną i przyjaciółmi odkrywa otaczający ich świat, poznaje nowe zjawiska i przeżywa niezwykłe przygody. Świat w bajce przedstawiony jest z perspektywy dzieci, które dopiero go poznają. Przez to serial zaskarbił sobie serca najmłodszych, ale również rodziców, stając się dla nich wsparciem w świadomym wychowaniu. Bajka od ponad 5 lat towarzyszy dzieciom zasiadającym przed ekranami telewizorów w Polsce i na świecie. W Polsce nie brakuje fanów wesołej rodzinki, a także placówek i projektów edukacyjnych pod ich egidą.

Trefliki

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:Boże Narodzenie