Sportowy Dzień Dziecka w Parku Wodnym Koszalin

Park Wodny Koszalin, Koszalin mapa

niedziela 29.05.2016

Sportowy Dzień Dziecka w Parku Wodnym Koszalin

Zabawy z piłką wodną, warsztaty nurkowania, zawody na zjeżdżalni na czas, bajkowy aqua fitness oraz pokazy ratownictwa medycznego z nauką pierwszej pomocy – te oraz wiele innych atrakcji Park Wodny Koszalin przygotował dla wszystkich dzieci z okazji ich święta.

Dzień Dziecka na terenie aquaparku odbędzie się w niedzielę, 29 maja w godz. od 12.00 do 18.00.

Zabawa połączona z rekreacją i edukacją – to hasła przewodnie Dnia Dziecka, jaki przygotował Park Wodny Koszalin dla wszystkich milusińskich. Zajęcia w basenach rozpoczną się dokładnie w południe powitaniem gości i warsztatami z nurkowania prowadzonymi przez  klub płetwonurkowy Bajkonur.  Równolegle przez cały dzień będzie można skorzystać z zabawy z Rollerem wodnym. Od godz. 12.30  rozpoczną się zabawy piłką wodną. Na godz. 15.00 zaplanowano półgodzinny  Bajkowy Aqua Fitness.

Od 15.30 wszyscy, który lubią adrenalinę i ducha rywalizacji mogą sprawdzić się w zawodach na najszybszy zjazd ze zjeżdżalni. Po emocjonujących zmaganiach, w godz. 15.10 – 15.30, odbywać się będą pokazy ratownictwa wodnego i nauka pierwszej pomocy. Tuż po tej lekcji, najmłodsi goście ponownie zostaną zaproszeni do wodnych zabaw i animacji. Dzień pełen wrażeń zakończą ponowne zawody na zjeżdżalniach.

Postaraliśmy się w taki sposób przygotować program, aby każdy z milusińskich znalazł w nim coś dla siebie. Organizując zajęcia w wodzie, chcemy pokazać najmłodszym, że sport i rekreacja są bardzo przyjemne. Dodatkowo postanowiliśmy w program wpleść akcent edukacyjny, jakim niewątpliwie są pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Oczywiście nie zapomnieliśmy o wspaniałej zabawie i upominkach dla naszych małych gości – mówi Jacek Sinkiewicz kierownik obiektu Park Wodny Koszalin.

Upominki rozdawane będą już przy wejściu na teren aquaparku. Oprócz zabaw w wodzie, młodzi bywalcy Parku Wodnego Koszalin będą mogli miło spędzić czas również w Aqua Barze, gdzie czekać na nich będzie dmuchany zamek. Dla dzieci przygotowano także stanowisko z watą cukrową.

Warto pamiętać, że Park Wodny Koszalin, nie tylko w Dzień Dziecka oferuje atrakcje dla najmłodszych. Miejsce rozrywki dla dzieci znajduje się w specjalnie wydzielonej części, tak aby bawiące się maluchy mogły swobodnie i bezpiecznie korzystać z atrakcji, jakie dla nich przygotowano.

Program Dnia Dziecka:
12.00 –  Powitanie gości przez prowadzącego i zapowiedź zabawy
12.00 – 15.00 – Warsztaty nurkowania i animacje podwodne z klubem Bajkonur
12.00 – 18.00 – Roller wodny
12.30 – 14.00 – Zabawa z piłką wodną
13.30 – 14.00 – gry i zabawy wodne
15.00 – 15.30 – Bajkowy Aqua Fitness – gry i zabawy wodne
15.30 – 16.00 – Zawody na najszybszy zjazd cz. I
16.10 – 16.30 – Pokazy ratownictwa wodnego i akcji pierwszej pomocy
16.30 – 17.00 – Gry i zabawy wodne
17.00 – 17.30 – Zawody na najszybszy zjazd cz. II

* * *

Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie