Sportowe soboty z Kopalnią Soli Bochnia – 250 m pod ziemią

Kopalnia Soli Bochnia mapa

sobota 10.08.2019 do sobota 24.08.2019

Obudź się i naładuj pozytywną energią z wnętrza ziemi

W sobotnie poranki sierpnia zapraszamy na rekreacyjne pobyty trzygodzinne w komorze Ważyn, w ramach których zapewniamy dodatkowe zajęcia sportowe (joga, aerobik) poprowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Zajęcia dostosowane są indywidualnie do uczestników w zależności od wieku i ich sprawności fizycznej. Program zajęć zaplanowano tak, aby każdy niezależnie od wieku i kondycji fizycznej mógł w nich uczestniczyć. Zapraszamy dzieci, dorosłych i seniorów. Nawet wówczas gdy będzie to pierwszy kontakt z jogą czy aerobikiem.

Harmonogram zajęć:

  • 10 sierpnia 2019

JOGA Kinga Puk https://www.facebook.com/jogabochnia/

  • 17 sierpnia 2019

JOGA Kinga Puk https://www.facebook.com/jogabochnia/

  • 24 sierpnia 2019

AEROBIK Agnieszka Kierońska – pedagog, instruktor fitness

Aktywność fizyczna podjęta podczas pobytu w kopalni, pozwala w pełni korzystać z dobrodziejstw unikatowego mikroklimatu solnych komór. Nie ważne jak jesteśmy sprawni, w jakim tempie będziemy ćwiczyć, ważne że podejmujemy wyzwanie !Zjazdy na pobyt rekreacyjny „Sportowa sobota z Kopalnią Soli Bochnia” odbywają się w każdą sobotę lipca i sierpnia (z wyjątkiem 31.08.) o godz. 9.00 . Zajęcia sportowe rozpoczynają się o godzinie 10.00 i trwają 1 h zegarową. Zajęcia są częścią pobytu, nie pobierana jest dodatkowa opłata z tytułu uczestnictwa w zajęciach. Zainteresowane osoby powinny zakupić standardowy bilet na Pobyt w Komorze Ważyn o godz. 9:00.

Bilety do nabycia on –line lub w kasie kopalni bezpośrednio przed zjazdem.

Zajęcia sportowe są częścią pobytu rekreacyjnego i przeznaczone są dla osób chętnych. Pozostałe osoby przebywające w komorze Ważyn mogą korzystać z boiska sportowego, części rekreacyjnej i gastronomicznej.

Prosimy o zabranie ze sobą mat do ćwiczeń (joga, aerobik), oraz strojów i obuwia sportowego. W komorze Ważyn jest możliwość przebrania się.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

W Bochni, położonej zaledwie 40 km na wschód od Krakowa, znajdziemy najstarszą polską kopalnię soli kamiennej, która po blisko ośmiu wiekach eksploatacji zachwyca niepowtarzalnymi wyrobiskami oraz surowym, autentycznym charakterem. Dla turystów udostępnione są trzy trasy turystyczne …

Więcej

Adres:

ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

Kontakt:

+48 14 6926752,; +48 14 615 24 60
biuro@kopalnia-bochnia.pl
http://www.kopalnia-bochnia.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:jogasportowozdrowie