Sportowe igrzyska w NoVa Park

NoVa Park mapa

piątek 06.08.2021 do sobota 07.08.2021

Sportowe igrzyska w NoVa Park

Poczuj atmosferę letnich igrzysk olimpijskich w Gorzowie! W dniach 6-7 sierpnia odwiedź całą rodziną NoVa Park i weź udział w sportowej rywalizacji. W programie m.in. strzelanie z procy do kręgla, przeciąganie liny czy tor przeszkód dla dzieci, a dla rodziców specjalna strefa kibica z leżakami!

Igrzyska olimpijskie wciąż trwają i wkrótce zawitają także do NoVa Park. W dniach 6-7 sierpnia w godz. 12.00-18.00 na mieszkańców Gorzowa będzie czekać moc sportowych emocji. W trakcie olimpiady najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli zmierzyć się w 7 konkurencjach:

  • slalom z piłką i strzał na bramkę,
  • rzuty piłką do kosza,
  • strzelanie z procy do kręgli,
  • przeciąganie liny,
  • rzuty bombami wodnymi do celu,
  • rzuty workami z rzepami do tarczy dart,
  • tor przeszkód.

Na zwycięzców olimpijskich zmagań czekają medale oraz pamiątkowe zdjęcie na podium, a na każdego małego olimpijczyka pamiątkowy dyplom. Każde dziecko, które odbierze medal oraz pamiątkowy dyplom będzie również mogło zrobić sobie brokatowy tatuaż oraz odebrać dowolną balonową postać skręconą przez naszego balonowego mistrza. Dla rodziców przewidziana jest specjalna strefa kibica z wygodnymi leżakami, gdzie poza dopingowaniem swoich sportowców będą mogli zrelaksować się w przerwie od zakupów w NoVa Park.

„3, 2, 1 … start! Nadciągają prawdziwie olimpijskie emocje do NoVa Park! W dniach 6-7 sierpnia mali olimpijczycy z Gorzowa i okolic zmierzą się w sportowych konkurencjach i powalczą o medale, a dopingować ich będą najbardziej oddani kibice, czyli rodzina i znajomi. Zapraszamy wszystkich do dobrej zabawy w iście olimpijskim klimacie”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbędzie się na terenie zielonym przed NoVa Park, przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:sportowo