Spójrz mi w oczy, Audrey

środa 30.11.2016 do czwartek 15.12.2016

Wzruszająca, błyskotliwie zabawna i mądra książka o lęku, dojrzewaniu i pierwszej miłości. O rozterkach rodzicielskich, radzeniu sobie z natłokiem obowiązków i samoakceptacji. Sophie Kinsella – popularna pisarka brytyjskiego pochodzenia – po raz kolejny urzeka czytelników historią, która na przemian ściska gardło i wywołuje uśmiech na twarzy, ale też daje wiarę, że dzięki odpowiednim ludziom jesteśmy w stanie pokonać wszelkie przeciwności.

Tytułowa Audrey to nastolatka zmagająca się z zaburzeniami lękowymi. Przed innymi ludźmi chronią ją okulary przeciwsłoneczne, które zdejmuje tylko do snu, a jedynym miejscem, w którym czuje się w pełni bezpiecznie, jest jej pokój. Audrey chce to zmienić, ale droga do celu jest bardzo wyboista. Pewnego dnia jednak w jej otoczeniu pojawia się Linus – przystojny kolega jej brata. Między nastolatkami zawiązuje się nić porozumienia. Czy chłopak będzie w stanie pomóc dziewczynie przezwyciężyć lęki?

Spójrz mi w oczy, Audrey to książka pełna humoru, ciepła i miłości. Oczami głównej bohaterki czytelnik poznaje nie tylko ją samą, ale i najbliższą rodzinę Audrey: szaloną mamę, która stara się gasić pożary w ognisku domowym, zaczytując się jednocześnie w modnych czasopismach z poradami dla kobiet;  brata uzależnionego od gier komputerowych i ojca, któremu trudno się odnaleźć w tym chaosie. Audrey relacjonuje to wszystko z dużą lekkością, humorem i dystansem, a jednocześnie z wiarą, że prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystkie dziwactwa i trudności.

Sophie Kinsella
Spójrz mi w oczy, Audrey
przekład: Maciej Potulny
liczba stron: 320
Format: 135×205
Więcej informacji: Wydawnictwo Media Rodzina

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Spójrz mi w oczy, Audrey

Wydawnictwo Media Rodzina

WYDAWNICTWO MEDIA RODZINA jest wydawcą książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników dla rodziców oraz audiobooków i innych. Do tej pory wydawnictwo Media Rodzina opublikowało ponad pięćset tytułów.

Pośród oferty wydawniczej wyróżniają się: bestsellerowa seria poradników …

Więcej

Adres:

ul. Pasieka 24
61-657 Poznań


Kontakt:

(61) 827 08 60, 827 08 50
Mediarodzina@mediarodzina.pl
http://www.mediarodzina.pl
facebook