Spektakle dla dzieci w Teatrze KTO – Słoneczny Dzień Dziecka na scenie i w ogrodzie

Spektakle dla dzieci w Teatrze KTO – Słoneczny Dzień Dziecka na scenie i w ogrodzie

Zamoyskiego 50, Kraków
🗺 mapa
📅 niedziela 04.06.2023
🎫 30zł
Słoneczny Dzień Dziecka
Każda niedziela to idealna okazja, by wraz z Teatrem KTO wybrać się w niezapomnianą podróż do świata magii, cyrku i baśni w towarzystwie twórców z całej Polski.

Unikatowy cykl spektakli przeznaczony dla najmłodszych widzów to jedyna w swoim rodzaju okazja do odkrycia teatru i doświadczania świata z wielu perspektyw. A wszystko to w jednym miejscu, na krakowskim Podgórzu! Co tydzień na KTO-wskiej scenie prezentowane są różne formy, od teatru lalek, poprzez klaunady, teatr cieni, czy żonglerkę. Dzięki KTO nie trzeba wyruszać w daleką podróż, by poznać propozycje repertuarowe teatrów z Gdańska, czy z Łodzi.

Bilety w cenie 30 zł dostępne kasie teatru, pod numerem tel. 12 633 89 47 oraz Online: https://bilety.teatrkto.pl/

4 czerwca
11.00-18.30
SŁONECZNY DZIEŃ DZIECKA
SPEKTAKLE I WARSZTATY NA SCENIE ORAZ W OGRODZIE TEATRU

Jeżeli szukacie pomysłu na niezapomniany Dzień Dziecka, mamy dla Was idealną propozycję – niedziela pełna przygód w teatrze. 4 czerwca w Teatrze KTO na scenie i w ogrodzie czekać będzie na dzieci i rodziców świat magii, cyrku i baśni. W programie między innymi warsztaty ruchowe i bębniarskie, bajki, spektakle, klaunada i animacje. Będzie się działo!
Pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza. Wszyscy, bez względu na wiek potrzebujemy energii płynącej ze słońca! Gdy to zawodzi, niezawodni pozostają nasi najmłodsi. Cieszmy się wspólnie ich świętem!

Zapraszamy na Słoneczny Dzień Dziecka do Teatru KTO i niemal tajemniczego ogrodu, który otacza nasz teatr. To w tych wszystkich przestrzeniach przygotowaliśmy moc atrakcji, które czekają na Państwa i Państwa dzieci już 4 czerwca przez cały dzień!

W godzinach od 11:00 do 18:00 równolegle na naszej teatralnej scenie i w ogrodzie odbywały się będą rozliczne spektakle, warsztaty i koncerty. Każdy znajdzie coś dla siebie, a ilość atrakcji może przyprawić o pozytywny zawrót głowy. Nuda w Teatrze KTO tego dnia nie grozi nikomu!

Całodniowy bilet na wszystkie wydarzenia w tym dniu kosztuje 30 zł. Bilety można kupić w kasie Teatru KTO przy ul. Zamoyskiego 50, pod nr 12 633 89 47 oraz Online
Zakupiony bilet obowiązuje przez cały dzień i daje Państwu możliwość dowolnego decydowania o uczestnictwie w zaproponowanych przez nas wydarzeniach. W dowolnym też momencie można, po wspólnym obiedzie czy wyprawie na lody, do nas wrócić po kolejną porcję wrażeń. Liczba miejsc na niektóre wydarzenia jest ograniczona, decyduje kolejność wejścia na salę.

Zaplanujcie ten dzień razem z nami! Teatr KTO to miejsce przyjazne wszystkim dzieciom!

Najwspanialszy prezent na Dzień Dziecka to CZAS… a w Teatrze KTO będziecie mogli spędzić dobrych kilka godzin ze swoimi pociechami. Spójrzcie sami, czego możecie spodziewać się w tą wyjątkową, słoneczną niedzielę 4 czerwca.

Scena Teatru KTO

11.00 „Co czuje ciało?” – warsztaty taneczno-ruchowe z Moniką Kiwak dla dzieci w wieku 4-6 lat wraz z rodzicami (15 miejsc – obowiązują wcześniejsze zapisy: rezerwacja@teatrkto.pl)

12.30 „Ballada o Popielu, Smoku, Smoczku i uprzejmym Rycerzu” – spektakl familijny // Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. „Wokal.Art I”
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wejścia na salę.

13:30 „Ballada o Makukraju” – spektakl familijny // Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. „Wokal.Art I” (grupa I)
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wejścia na salę.

14.30 „Ballada o Makukraju” – spektakl familijny // Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. „Wokal.Art I” (grupa II)
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wejścia na salę.

17.00 „Rośnie, Rośnie i…” – spektakl taneczny // Koncepcja i choreografia: Anna Wańtuch
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wejścia na salę.
Spektakl Rośnie Rośnie i… realizowany jest w ramach projektu 24. Biennale Sztuki dla Dziecka. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Ogród Teatru KTO

12.00 „Rodzeństwo” – interaktywny spektakl z elementami warsztatu // Wykonanie: Wiktoria Kowalska, Antonina Telnyh, Michał Brańka
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wejścia na salę.

13.00 „Oczy, skóra, uszy, nos” – warsztaty sensoryczno-ruchowe z Moniką Kiwak dla dzieci w wieku 7-9 lat (15 miejsc – obowiązują wcześniejsze zapisy: rezerwacja@teatrkto.pl)

14.00 „Spotkanie z Rytmem. Animacja bębny” – warsztaty dla dzieci i rodziców oraz koncert muzyki afrykańskiej // Ashiko Bębny
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wejścia na salę.

16.00 „Na pomoc ginącej przyrodzie” – spektakl familijny // Teatr z Kapelusza
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wejścia na salę.

Więcej informacji o spektaklach znajduje się na stronie Teatru KTO w zakładce „REPERTUAR”: https://teatrkto.pl/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie