Spektakle i warsztaty dla rodzin z Ukrainy we Wrocławskim Teatrze Lalek

Wrocławski Teatr Lalek
📅 niedziela 22.05.2022
Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców przybywających z Ukrainy na spektakle i warsztaty z wstępem i/lub napisami w języku ukraińskim. Poznajmy się! Przyjdźcie do nas wspólnie obejrzeć spektakl, pobawić się i po prostu pobyć ze sobą. Dokładny harmonogram wydarzeń znajdziecie poniżej – zapraszamy!Obywatele i obywatelki Ukrainy mogą odebrać bezpłatne wejściówki w kasie teatru (za okazaniem paszportu).
Do zobaczenia w teatrze!

Щиро запрошуємо дітей та батьків, які прибувають з України, на вистави та заняття з вступом і/або субтитрами українською мовою. Будемо раді знайомству! Приходьте до нас, щоб переглянути виставу, трохи розважитись і просто побути разом. Із точним розкладом заходів можна ознайомитись нижче – ласкаво просимо!
Громадяни та громадянки України можуть безкоштовно отримати квитки у касі театру (при пред’явленні паспорта).
До зустрічі в театрі!
Spektakle w języku polskim z wprowadzeniem i/lub napisami w języku ukraińskim:

19.03 //15:00 Babcia na jabłoni – Бабуся на яблуні | 5+
26.03//14:00 Afrykańska przygoda – Африканська пригода | 1-3

KWIECIEŃ
3.04 //12:00 Machina teatralna – wycieczka po teatrze – Екскурсія по Вроцлавському театру ляльок
9.04 //13:00 Dżungla – Джунглі | 0,5-2,5
9.04 //14:00 Migrajki – warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym – Заняття з музики та ритміки для дітей дошкільного віку  | 3-5
10.04 //11:00 Co krokodyl jada na obiad? – Що крокодил їсть на обід? | 5+
23.04 //13:00 Czarodziejski flet – Чарівна флейта | 6+
30.04 //15:00 Ojeja! albo o dziewczynce, która nie znała własnego imienia – Казка про дівчинку, яка не знала свого ім’я. | 6+

7.05 //13:00 Wąż – Вуж | 4+