spektakle dla dzieci w Warszawie

piątek 26.02.2010 do niedziela 28.02.2010

Słynna bohaterka, nie tylko najmłodszych, Pippi Pończoszanka powraca w najnowszym przedstawieniu w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Spektakl jest dla wszystkich kibicujących dziewczynce, która z dowcipem i fantazją obnaża hipokryzję i banał „poważnego” świata dorosłych.


Pippi Pończoszanka
26 – 28 lutego, godz. 12:00

DUŻA SCENA

Jak pisze w programie do przedstawienia Joanna Olech: „Wspólna z dzieckiem lektura tej książki, wspólna wizyta w teatrze, ma szansę być symbolicznym rodzinnym rytuałem. (…)  warto samemu sobie czasem dać po łapach, samemu wysłać się do kąta, kiedy przyłapiemy się na tym, żeśmy zdradzili  Pippi – że wychowując własne dzieci sprzeniewierzyliśmy się dziecięcemu zachwytowi dla ulubionej, rudej rebeliantki. Nigdy nie jest za późno, aby własne rodzicielskie błędy naprawić – choćby śmiejąc się długo i serdecznie, wraz z dzieckiem, w fotelach teatru.”

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy to spektakle także dla dzieci w centrum Warszawy

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy to teatr ciekawych opowieści, oparty na wystawieniach współczesnego dramatu, klasyki w nowych przekładach i adaptacji wybitnych powieści. Kasa - Scena im. Gustawa Holoubka Scena im. Haliny Mikołajskiej PKiN, pl. Defilad 1 Kasa jest czynna …

Więcej

Adres:

Pałac Kultury i Nauki,
00-901 Warszawa


Kontakt:

22 656 68 44; 22 656 68 65
kasa@teatrdramatyczny.pl
http://www.teatrdramatyczny.pl