Spektakl teatralny: Wywrócona Bajka o Kapturku

📅 czwartek 16.11.2023 do piątek 17.11.2023
🎫 30zł
Spektakl teatralny: Wywrócona Bajka o Kapturku

„Wywrócona bajka o Kapturku” to spektakl dla dzieci, oparty na baśni, którą zna każdy z nas. Nie powiela jednak znanej historii, lecz dosłownie wywraca ją „do góry nogami”. Bohaterską czerwoną pelerynę założy mała owieczka, która z odwagą pójdzie na spotkanie z “groźnym” wilkiem. Spektakl uczy dzieci, że nie można oceniać innych po wyglądzie i pokazuje, że pozory często mylą. Udowadnia widzom, że nawet najmniejsi mogą wiele zrobić dla świata i osiągnąć sukces.

Zapowiedź fabuły:

W lesie źle się dzieje… Kwiaty zapadły się pod ziemię, przestały szumieć drzewa, wśród mchów ścielą się śmieci, a zamiast zieleni w lesie pojawiła się czerwień. Dzielna i waleczna owieczka Ola podejmuje się odnalezienia odpowiedzi na pytanie: „Kto zaczarował las?”. Postanawia odnaleźć „leśnego potwora” i przywrócić zieleń drzewom. Czy pomoże jej w tym „magiczny” czerwony kapturek? Dlaczego wilk okaże się nie taki straszny, jak go malują?

Spektakl teatralny „Wywrócona Bajka o Kapturku” – 16.11.2023 godz. 9:15 i 11:00 oraz 17.11,2023 godz. 10:00

Szczegółowy repertuar dostępny jest zawsze na: https://kultureska.pl/repertuar

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Koszt biletu: 30 zł

rezerwacja biletów: tel. 570990923, 570990921,

mail: bilety@kultureska.pl

Nasz teatr wystawia profesjonalne autorskie spektakle teatralne na ul. Łokietka 60 w Krakowie (sala teatralna przy parafii św. Jadwigi). Wszystkie spektakle skierowane są do dzieci w wieku 3-11 lat.Informacje:Komfortowa i dobrze wyposażona technicznie sala teatralna pozwala na przyjemny odbiór spektakli przez dzieci.Przed budynkiem znajduje się duży darmowy parking dla autokarów. Dojazd do teatru dostępny jest także krakowską komunikacją miejską.Wszystkie rezerwacje opłacają Państwo przed spektaklem – płacą Państwo za liczbę dzieci, obecnych na spektaklu. Opiekunowie grup przedszkolnych/szkolnych wchodzą na spektakl bezpłatnie.Istnieje możliwość zapłaty przelewem do 14 dni po spektaklu na podstawie faktury.Rezerwując bilety prosimy o podanie liczby dzieci, liczby opiekunów, daty, godziny spektaklu, adresu e-mail i numeru kontaktowego. Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę na przelew – prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji mailowo: bilety@kultureska.pl Dyrekcja Teatru zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w repertuarze.