Spektakl on-line Mamma Mia, czyli smaczne nuty prosto z Włoch

niedziela 24.05.2020

12

Mamma Mia, czyli smaczne nuty prosto z Włoch

Czy znacie przepis na włoską muzyczną pizzę? Nie? Mamma Mia! Jest wyśmienity! Podstawa to dobrze wypieczone ciasto – najlepiej z przepysznej włoskiej pizzici! Następnie sos – niekoniecznie pomidorowy, tym razem proponujemy mandolinowy. I jeszcze dodatki – koniecznie dodatki! Porywające instrumenty, charyzmatyczny śpiew i spora szczypta włoskich muzycznych smaków. Gotowe! Buon appetito!

Przygotowując ten program, mieliśmy wyjątkową przyjemność zaczerpnąć bezpośrednio ze źródła. Muzyczne tradycji Apulii poznaliśmy poprzez osobisty kontakt z tamtejszymi muzykami. Dziękujemy Maestro Antonio Calsolaro oraz Dario Muci za wszelkie inspiracje oraz chęć dzielenia się pasją do muzyki! Spektakl łączy różne wątki muzyki włoskiej, jak również interakcje z dziećmi. Tak najbardziej lubimy poznawać muzykę – we wspólnym działaniu, zabawie i tańcu!

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/661589264400295/

Bilety:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/smacznenutyprostozWloch

Koszt biletu: 12 zł

Miejsce: Zamknięta grupa na Facebook’u:
https://www.facebook.com/groups/755088885230830/

UWAGA! Po premierze zaplanowanej na 24.05.2020 r. na godzinę 9:00, transmisja będzie nadal dostępna w tym samym miejscu w grupie przez 2 dni, w związku z tym, będzie można ją odtworzyć w tym czasie dowolną ilość razy.

Zapraszamy również na nasz kanał na Fb:
https://www.youtube.com/channel/UC2XuifRbNiUmGJupwVuw8Iw

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:muzykateatr