Spektakl: Najmniejszy teatr świata

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56 mapa

niedziela 22.09.2019

20

Spektakl: Najmniejszy teatr świata

Najmniejszy teatr świata to edukacyjny projekt teatralny, zapoczątkowany w 2017 roku w Teatrze Szwalnia (filia Poleski Ośrodek Sztuki). Służy prezentacji miniatur scenicznych, których kameralność i minimalizm spełnią priorytetową rolę budowania atmosfery i bliskiego kontaktu z widzem.

W programie trzy impresje:

Królowa śniegu – historia odwiecznej walki dobra ze złem, opowiedziana za pomocą przedmiotów i produktów dostępnych w każdym polskim domu. Reżyseria i wykonanie: Ewa Łukasiewicz.

O dziewczynce, która niczego się nie bała – miniatura sceniczna na jedną aktorkę, jedną lalkę i mroczny teatr cieni. Historia Herty – dziewczyny, która niczego się nie boi. Czy to oznacza, że jest naprawdę odważna? Reżyseria: Przemysław Jaszczak, tekst: Magdalena Żarnecka, wykonanie: Magdalena Prochasek.

Marzenka – o dziewczynce zaklętej w smutku i monotonii dnia codziennego. Do czasu pewnej nocy, gdzie wyrusza w senną podróż po zakątkach wyobraźni i marzeń. Czy uda jej się odzyskać dziecięcą radość, kreatywność i twórcze myślenie? Reżyseria: Michał Ratajski, Emilia Biskupik.

Bilety: 20 zł
Data: 22 września / niedziela
Godzina: 12:00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także