Spektakl Mikołajkowy „Dlaczego nie ma śniegu na Święta”

Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami" os. Pod Lipami 108A mapa

poniedziałek 05.12.2016

wolny

spektakl Mikołajkowy

W poniedziałek 5 grudnia 2016r. o godz. 17 zapraszamy na spektakl Mikołajkowy „Dlaczego nie ma śniegu na Święta” w wykonaniu Teatru Castingowego mplusm.
W tym roku znowu nie będzie śniegu na Święta. Tylko właściwie dlaczego? Czy chcecie wiedzieć? Opowiemy wam pewną niezwykłą historię, która to wszystko wyjaśni. Tylko musicie zachować ją w tajemnicy. Nie wszyscy wiedzą dlaczego nie ma śniegu podczas Świąt. I zapewne nie wszyscy chcieliby się dowiedzieć. Potworna trwoga ogarnęła Dachowo, bo oto Śniegołak – potwór z dalekiej północy zjawił się w mieście. Szkaradna kreatura najwidoczniej chce zepsuć wszystkim świąteczny czas.
W dodatku Święty Mikołaj zniknął i pojawił się w jego miejsce jakiś dziwny śpiący jegomość, który nazywa siebie Śniętym Mikołajem. Kim jest? Czy rozwiezie prezenty? Z tak wielkim rozgardiaszem zupełnie nie radzi sobie burmistrz Dachowa – Choinka Grażynka, której dziwna przypadłość nie pozwala przystroić się na wigilię. Teraz los Świąt leży już tylko w jednej parze małych, białych łapek. A właściwie w dwóch parach takich łapek. Kot Feliks, mieszkaniec Dachu postanawia uratować Święta.
Czy uda się to małemu kotkowi? Sami zobaczcie. Może nawet sami będziecie potrafili przywrócić Świętom śnieg. Scenariusz: Marta Stachowiak


Występują:
Kot Feliks
Choinka Grażynka
Śniegołak
Śnięty Mikołaj

Na każdego Malucha po spektaklu będzie czekał św. Mikołaj, który każdego obdaruje słodkim upominkiem.

Wstęp na spektakl jest całkowicie bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie