Weleda
Weleda Baby

Spektakl: Między oWadami

Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a
🗺 mapa
📅 piątek 27.10.2023 do sobota 28.10.2023
🎫 25zł
Spektakl: Między oWadami
Latający Teatr Sztuki Ciała przedstawia: „Między oWadami” – to propozycja dla publiczności niemal w każdym wieku (zapraszamy widzów od 4 r. ż.).

Baśniowy i pełen symboli świat insektów odsłonią przed nimi trzy aktorki pantomimy i akompaniujący im na żywo muzyk. W spektaklu „Między owadami” pantomima, taniec, teatr fizyczny oraz sensoryczna scenografia i grana na żywo muzyka przybliżają widzom życie insektów, które rzadko na co dzień dostrzegamy. Jak przez lupę zobaczymy na scenie ich prywatny świat – bliższy nam niż się spodziewamy.

Spektakl „Między oWadami” wprowadza w przedziwny, baśniowy świat. Za pomocą minimalistycznych środków opowiada mądrą historię o przyjaźni, dojrzewaniu, wykluczeniu. Uwrażliwia na życie natury, a jednocześnie pozwala odnaleźć trochę siebie w każdym owadzie. Dawno nie widziałam teatru – a chodzę z synem oglądać często – który tak poważnie traktuje małego odbiorcę, potrafi go mądrze oswoić z niełatwymi tematami, rozśmieszyć, zaangażować.

Główną bohaterką jest mała gąsienica, która nie chce być taka jak inne. Zamiast pożerać kolejne liście wyrusza w podróż, która stopniowo odsłania przed nią zarówno ciemne jak i jasne strony życia. Ta baśniowa opowieść jest także metaforą dorastania – spotykając różne dorosłe owady bohaterka uczy się rozumieć otaczający ją świat i samą siebie.

Sylwia Siedlecka
reż. Joanna Płóciennik
występują:
Maja Kaznowska/Joanna Płóciennik
Anna Ługowska
Katarzyna Wróbel

DWA TERMINY
27.10.2023, godz. 10:30.
28.10.2023, godz. 11:00.
Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a, Sala Widowiskowa. Wstęp biletowany.

Bilety: 25 zł

Kup bilety:
– on-line – przez system Biletyna – https://wck-wawer.pl/kup-bilet
– w kasie WCK (pn-pt godz. 9.00-16.00)

190 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent