Spektakl Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch

Spektakl Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch

Mój Teatr, ul. Grochowska 49
🗺 mapa
📅 niedziela 22.01.2023
Spektakl Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch
Czy znacie przepis na włoską muzyczną pizzę?  Nie? Mamma Mia! Jest wyśmienity! Podstawa to dobrze wypieczone ciasto – najlepiej z przepysznej włoskiej pizzici! Następnie sos – niekoniecznie pomidorowy, tym razem proponujemy mandolinowy. I jeszcze dodatki – koniecznie dodatki! Porywające instrumenty, charyzmatyczny śpiew i spora szczypta włoskich muzycznych smaków. Gotowe! Buon appetito!

W temacie włoskim bazujemy na pięknej tradycji pochodzącej z południa Włoch, tradycji mandolinistów – golibrodów, których muzyka niezwykle spodobała się dzieciom. Jest lekka i radosna… dzieci od razu podchwytują ją i zaczynają z nami śpiewać oraz tańczyć. Program przepełniony jest różnymi wątkami muzyki włoskiej, jak również interakcjami z dziećmi. Tak najbardziej lubimy poznawać muzykę – we wspólnym działaniu, zabawie i tańcu!

 

Występują: gitara, śpiew: Grzegorz Sykała / mandolina, akordeon, śpiew: Dariusz Brodowski / tamburello, narracja: Karolina Ociepka

Termin: 22 stycznia, niedziela, g. 11:00 i 13:00 – GRAMY DWA RAZY!

Miejsce: Mój Teatr, ul. Grochowska 49

Bilety kupicie tutaj: https://bit.ly/smacznenuty Oraz zarezerwujecie*:- telefonicznie i SMSowo: 579 144 814- mailowo: biuro@mojteatr.pl- messengerowo na FB Mój Teatr

Spektakl adresowany jest do rodzin z dziećmi od 3. roku życia.

Czas trwania: 45 minut

 

* W celu potwierdzenia rezerwacji uprzejmie proszę o dokonanie przelewu BLIK na numer telefonu 695 928 361 lub przelewu tradycyjnego na konto: Mój Teatr, ul. Grochowska 49, Poznań numer rachunku: 51 1140 2004 0000 3702 7859 8913. W tytule przelewu proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, datę i godzinę wydarzenia oraz adres e-mail. Po otrzymaniu przelewu bilety wysyłamy na maila podanego w tytule przelewu.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie