Spektakl dla najmłodszych: Tymoteusz i Psiuńcio. Siemianowice Śląskie

Siemianowickie Centrum Kultury ul. Niepodległości 45

wtorek 04.02.2020

15

Spektakl dla najmłodszych: Tymoteusz i Psiuńcio. Siemianowice Śląskie

We wtorek 4 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy do Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków (ul. Niepodległości 45) na spektakl teatralny dla najmłodszych pt. „Tymoteusz i psiuńcio” w wykonaniu Teatru Bajkowscy. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Czas trwania spektaklu – 50 minut. Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl

Jajko czy psiuńcio? Tym razem psiuńcio, choć wszystko zaczyna się od jajka…

Spektakl opowiada o przygodach małego, rezolutnego, choć tak naprawdę bardzo samotnego Misia Tymoteusza, któremu Tata powierza bardzo odpowiedzialne zadanie – zakup jajka u Pani Kury. W trakcie drogi, małemu misiowi przytrafi się wiele przygód, ale najważniejszą z nich będzie nawiązanie przyjaźni z napotkanym pieskiem. Czy Tata Miś pozwoli Tymoteuszowi zatrzymać Psiuńcia? A może uda się przenocować pieska pod łóżkiem, w tajemnicy przed Tatą?

Teatralne opowieści Jana Wilkowskiego o misiu Tymoteuszu to klasyka polskiej dramaturgii dla dzieci. W naszym spektaklu przedstawiona jest w bardzo przyjemnej, miłej dla dzieci, pluszowej scenografii w pastelowych kolorach, autorstwa Lucyny Szymańskiej.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr