Spektakl dla najmłodszych: Czasoodkrywanie, Rzeszów

Teatr Maska, Rzeszów mapa

niedziela 05.03.2017

Czasoodkrywanie

Czas na spotkanie z władcą zegarów, wskazówek i przesypującego się piasku. Spróbujmy razem poznać jego tajemnice. Czy czas stoi, biegnie, a może płynie? Jak można go zatrzymać? Czy czas można zobaczyć? A może, jeśli się tylko postaramy, zdołamy go usłyszeć?

Przed nami fascynujący świat sekund, minut, godzin, ale również dni, nocy i pór roku… Już czas wybrać się do teatru!

„Czasoodkrywanie” to pierwsze w Rzeszowie przedstawienie przygotowane w nurcie teatru inicjacyjnego (pierwszego kontaktu dziecka z teatrem). Spektakl w prosty i w przystępny sposób opowiada o skomplikowanym zjawisku, jakim jest czas. To idealny spektakl na pierwszą wizytę z dzieckiem w teatrze. Dostosowana do percepcji małych dzieci, rozgrywana w kameralnej, bezpiecznej przestrzeni bardzo blisko małych widzów prosta, ale urzekająca opowieść o czasie i jego tajemnicach jest także zaproszeniem do kreatywnego spędzania czasu z własnym dzieckiem. Po spektaklu dzieci zostaną zaproszone na scenę i będą mogły z obejrzeć i dotknąć wszystkich wykorzystywanych podczas spektaklu rekwizytów.

CZASOODKRYWANIE, Teatr Maska
reżyseria: Ewa Mrówczyńska
scena dla najnaja (spektakl dla dzieci od 2. do 4. roku życia)

Kiedy?

5 marca, godz. 12:00

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Maska w Rzeszowie

Teatr Maska

Teatr "Maska" w Rzeszowie jest jedynym profesjonalnym teatrem lalek na Podkarpaciu. Repertuar teatru obejmuje sztuki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi edukację teatralną oraz Galerię.

Więcej

Adres:

ul. Mickiewicza 13
35-064 Rzeszów


Kontakt:

17 86 26 808
teatrmaska@teatrmaska.pl
http://www.teatrmaska.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także