Weleda

📅 niedziela 24.10.2010
Spektakl dla dzieci

Niedziela 24 październik godz. 12.00 Wstęp 10 zł od osoby
Miasto Aniołów zaprasza na bajkę „Wielkoludki" w wykonaniu Teatru „Pinezka" z Gdańska. Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

Spektakl wypełniony po brzegi przygodami Wielkoludków, które na swojej drodze spotykają Czerwonego Kapturka, Trolla i złą Babę Jagę.
Klasyczna bajkowa walka dobra ze złem, ale uwaga Baba Jaga jest bardzo straszna i małe dzieci mogą się jej przestraszyć. Wielkoludki nie boją się Baby Jagi (no może troszeczkę) i na pewno wygrają, aby triumfowało dobro.
Spektakl bez słów, dużo akcji, pantomimy, tańca i cyrku, czyli 50 minut świetnej zabawy dla widza w każdym wieku.

Informacje:tel.: 504 025 222

info@miastoaniolow.com.pl