Spektakl charytatywny Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie

Teatr Lalek „Pleciuga” mapa

sobota 10.09.2016

15 zł

Spektakl charytatywny - Pleciuga

W SOBOTĘ 10 WRZEŚNIA TEATR LALEK „PLECIUGA” ZAGRA SPEKTAKL CHARYTATYWNY DLA MARZANNY WIECZOREK!

Marzanna Wieczorek to jedna z założycielek klubu sportowego Piękna Siła w Bielsku Podlaskim; aktywnie uczestniczyła w imprezach sportowych i w wielu akcjach charytatywnych na rzecz chorych.
19 czerwca tego roku Marzanna wzięła udział w biegu z przeszkodami. Uległa wówczas wypadkowi i doznała poważnego urazu kręgosłupa, wskutek czego cierpi teraz na niedowład dolnych kończyn. Po poważnej operacji przebywa na oddziale rehabilitacji w szpitalu w Hajnówce. Pierwszy rok tej rehabilitacji jest najważniejszy i zaważy na jej dalszych losach. Marzanna stara się o pobyt w Specjalistycznym Szpitalu Rehabilitacyjnym. Niestety, jedna doba w tym szpitalu kosztuje prawie 500 złotych. Marzanna powinna jak najszybciej znaleźć się w tym szpitalu i rozpocząć rehabilitację.

Teatr Lalek „Pleciuga” w Szczecinie chce pomóc Marzannie w zebraniu pieniędzy na rehabilitację i w odzyskaniu zdrowia. W tym celu 10 września zagramy spektakl „Zuzu i Lulu” charytatywnie. Nasze aktorki i osoby obsługujące spektakl zrezygnowały ze swoich honorariów. Wszystkie pieniądze, które uda nam się zebrać, przekażemy na leczenie Marzanny Wieczorek.

Jeśli chcesz się do nas przyłączyć i pomóc Marzannie Wieczorek – przyjdź na nasz spektakl charytatywny!

Pomysłodawczynią tego działania jest Edyta Niewińska-Van der Moeren, koleżanka Marzanny z dziecięcych lat, aktorka Teatru Lalek „Pleciuga”, współtwórczyni „Zuzu i Lulu”:
Kochani Widzowie! Moja koleżanka, z którą między innymi spędzałam moje wspaniałe dzieciństwo w rodzinnym Bielsku Podlaskim, uległa ciężkiemu wypadkowi. Aby mogła wrócić do normalnego życia, musi poddać się długiej i kosztownej rehabilitacji. W sobotę 10 września o godzinie 15.00 zagram wspólnie z Kasią Klimek nasz autorski spektakl „Zuzu i Lulu” na deskach naszej Pleciugi w Szczecinie – właśnie dla Niej! Liczę na Waszą obecność i wsparcie!
Z góry bardzo, bardzo dziękuję
Edyta Niewińska-Van der Moeren

„Zuzu i Lulu” grają dla Marzanny:
Teatr Lalek „Pleciuga”
sobota 10 września, godzina 15.00
bilety w specjalnej cenie 15 zł
kontakt: Biuro Obsługi Widzów, tel. 91 433 58 04, 91 44 55 111
więcej informacji na Facebooku

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Spektakl charytatywny Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie

Teatr Lalek Pleciuga w Szczecinie

Teatr Lalek "Pleciuga" jest miejską instytucją kultury, która od 1953 roku prężnie funkcjonuje na mapie kulturalnej Szczecina. Jego historię tworzyli i tworzą nadal wybitni twórcy, aktorzy-profesjonaliści, a także doświadczeni pracownicy. "Pleciuga" niezmiennie od ponad pół wieku ma dla …

Więcej

Adres:

plac Teatralny 1
(róg ul. Wąskiej i ul. Wielkopolskiej)
71-405 Szczecin


Kontakt:

069 760 88 62
sekretariat@pleciuga.pl
http://www.pleciuga.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:charytatywnieteatr

Zobacz także