Spędź Mikołajki z Mikołajem w NoVa Park

NoVa Park mapa

sobota 04.12.2021

Spędź Mikołajki z Mikołajem w NoVa Park

Na ten dzień wszystkie dzieci czekają cały rok! Już w sobotę 4 grudnia 2021 roku w godz. 12.00-18.00 świętujemy Mikołajki w NoVa Park i zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Mikołajem! Czekają warsztaty kreatywne, pisanie listów do Świętego Mikołaja oraz pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem!

Ho ho ho … specjalny gość wraz ze swoją świąteczną ekipą zawita już 4 grudnia do NoVa Park. Chcesz, aby Twój maluch spotkał się z Mikołajem? Nic prostszego! Wspólnie napiszcie list do Świętego Mikołaja, wrzućcie go do specjalnej skrzynki, a następnie zapozujcie do pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem! Każde dziecko otrzyma w prezencie wydrukowaną fotografię wraz z upominkiem – świątecznym kubkiem.

W programie także wspólna zabawa z elfami – tworzenie brokatowych ozdób na choinkę, brokatowe tatuaże dla najmłodszych oraz zwierzątka z balonów!

„Przywitaj z nami Świętego Mikołaja! W najbliższą sobotę zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gorzowa i okolic na spotkanie z Mikołajem. W gwiazdkowej atmosferze przygotujemy kolorowe dekoracje, napiszemy list do Mikołaja i zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie, a każde dziecko biorące udział w akcji otrzyma upominek”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbywa się na poziomie 0, przy salonie Reserved, przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

 
ZOBACZ TAKŻE:Mikołajspotkanie