Spędź lato na sportowo z NoVa Park w Gorzowie Wiekopolskim

NoVa Park, Gorzów Wielkopolski mapa

piątek 22.07.2016 do niedziela 24.07.2016

na sportowo z NoVa Park

Przed nami trzecia odsłona wakacyjnej olimpiady dla dzieci w NoVa Park. W dniach 22-24 lipca na najmłodszych klientów NoVa Park czekają rozgrywki sportowe pod znakiem rzutu dyskiem.

Od piątku do niedzieli w godzinach 12:00-18:00 uczestnicy wakacyjnej olimpiady będą zgłębiać kolejną dyscyplinę lekkoatletyczną – rzut dyskiem. W programie również rzuty piłeczkami, obręczami i woreczkami do celu, a także rzuty przy różnych utrudnieniach takich jak zamknięte oczy czy na jednej nodze.
Każdy uczestnik rozgrywek otrzymuje specjalne pieczątki za udział w wydarzeniu. Animatorzy zapisują również w specjalnym identyfikatorze wyniki dzieci w poszczególnych rozgrywkach. Na zakończenie wakacyjnej olimpiady, dziecko z najlepszymi wynikami otrzyma w nagrodę bon do sklepu INTERSPORT o wartości 1000 złotych. Upominki czekają również na maluchy, które uzbierają minimum 3 pieczątki. Wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 31 lipca.

„To już trzeci weekend, podczas którego zachęcamy najmłodszych mieszkańców Gorzowa i okolic do aktywności fizycznej. Tym razem dzięki zabawie połączonej z edukacją najmłodsi poznają kolejną dyscyplinę olimpijską – rzut dyskiem” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Poniżej harmonogram wakacyjnej olimpiady dla dzieci w NoVa Park:
8-10 lipca – biegi;
15-17 lipca – skoki w dal;
22-24 lipca – rzut dyskiem;
29-31 lipca – rzut oszczepem.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:latosportowo

Zobacz także