Weleda
Weleda Baby

Spacer po Puszczy Kampinoskiej

Kampinoski Park Narodowy
🗺 mapa
📅 sobota 27.07.2019
Spacer po Puszczy Kampinoskiej
PTTK Oddział Stołeczny Kolo Terenowe Śródmieście zaprasza na spacer po Puszczy Kampinoskiej na trasie: Truskaw – Zaborów Leśny – Zaborów. Do przejścia ok. 11 km. Zbiórka godz. 9:15 pętla autobusowa Metro Młociny peron 4. Odjazd autobusem 210 o 9:28. Prowadzi kol. Henryk Ogonowski

KOMUNIKATY:
1. Uchwałą Zarządu Koła, z dniem 1.03.2014 r. została wprowadzona tzw. „cegiełka” w wysokości 5 zł, jako uczestnictwo w kosztach organizacji wycieczki dla osób niezrzeszonych w PTTK. Członków PTTK obowiązuje na wycieczkach posiadanie ważnej legitymacji członkowskiej. Od osób nieposiadających przy sobie legitymacji z opłaconą aktualną składką każdorazowo będzie pobierana wyżej wymieniona „cegiełka” wysokości 5 zł od osoby. Z opłaty zwolnione są dzieci, młodzież szkolna i studenci.
2. Osoby, które należą do PTTK nieprzerwanie 25 lat lub 50 lat proszone są o zgłaszanie tego faktu w biurze Koła osobiście celem przygotowania specjalnego wyróżnienia za przynależność do organizacji.
3. W dniu 12 października kol. Jerzy Stefan Tutaj organizuje wycieczkę z przejażdżką zaprzęgami konnymi po Lasach Celestynowskich i ogniskiem. Przewidywany koszt wycieczki około 35 zł od osoby. Chętni proszeni są o zgłaszanie swojego udziału wraz z wpłatą do prowadzącego na wycieczkach lub po ustaleniach telefonicznych pod nr telefonu 602815046.

522 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent