Weleda

Socatots – piłkarskie maluszki – Gdańsk Przymorze

📅 poniedziałek 15.10.2012 do niedziela 11.11.2012
Socatots – piłkarskie maluszki – Gdańsk Przymorze

– W zajęciach niezbędne jest aktywne zaangażowanie rodzica. Czynny udział rodzica polega na asyście, czyli na pomocy dziecku w wykonywaniu ćwiczeń oraz wspieraniu duchowym dziecka – nagradzaniu lub motywowaniu.

–  SOCATOTS zajęcia przeznaczone są dla prawidłowego rozwoju wszystkich maluszków – dziewczynek i chłopców.

– Przebieg zajęć SOCATOTS odpowiada profesjonalnemu treningowi sportowemu – każdy trening SOCATOTS niezależnie od grupy wiekowej rozpoczyna się rozgrzewką, w której występują elementy rozgrzewania i rozciągania. W części głównej uczymy dzieci  m.in. operowania sześcioma częściami stopy. Każdy trening SOCATOTS, tak jak w profesjonalnym treningu, kończy się elementami wyciszającymi i rozciągającymi.

– SOCATOTS Polska współpracuje z największymi Klubami Sportowymi dbając o rozwój swoich najlepszych wychowanków i rekomendując im najlepsze ścieżki rozwoju swoich zawodowych karier sportowych.

UWAGA RODZICE – OSOBY, KTÓRE PRZYJDĄ NA LEKCJĘ POKAZOWĄ I NASTĘPNIE ZAPISZĄ SIĘ NA ZAJĘCIA – ZNIŻKA 10% NA PIERWSZY MIESIĄC W GRUPIE 1-2 LATKÓW W GDAŃSKU – PRZYMORZU ! ! !

KONTAKT I WSZELKIE INFORMACJE:

Maciej Dragosz | Koordynator Regionalny

SOCATOTS GDAŃSK – PRUSZCZ GDAŃSKI

ul. Redłowska 37/9, 81-450 Gdynia

tel. [58] 741 85 81 | kom: 799 042 391

WWW.SOCATOTS.PL | www.facebook.com/przyjaciele.socatots | http://www.youtube.com/socatot