Sobotnie Bajdurki. Spektakl dla dzieci. Do wygrania wejściówka!

Dom Kultury "Orle Gniazdo"
📅 sobota 10.12.2016
dla dziecka z opiekunem 15 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (w dniu spektaklu)
teatr dla dzieci - święta

Grudzień to miesiąc ukochany przez wszystkie dzieciaki. To czas MIKOŁAJEK i świąt BOŻEGO NARODZENIA. Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowe SOBOTNIE BAJDURKI, utrzymane w świątecznym, magicznym klimacie. I z dodatkową niespodzianką w postaci obecności wyjątkowego gościa. W końcu to czas rozdawania upominków.

Już 10 grudnia o godz. 11.00 zagości u nas TEATR POD ORZEŁKIEM ze spektaklem „BAJKOWA SZOPKA”.

W tradycyjne jasełka wpleciono złe postaci z bajek, które buntują się przeciwko swoim rolom i pomagają małemu Jezuskowi. Akcja dzieje się w bibliotece, gdzie w Noc Wigilijną postacie z książek przemawiają do widza. W spektaklu nawiązuje się do tradycji papierowych szopek. W widowisku wykorzystano klasyczne kolędy i nietypowe pastorałki w aranżacji Agnieszki Glińskiej.

Czas trwania 45 min.

Koszt wejściówki dla dziecka z opiekunem 15 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (w dniu spektaklu).

Koszt biletów zarezerwowanych wcześniej a odebranych dopiero w dniu spektaklu również wynosi 20 zł.

Rezerwacji jak zawsze dokonywać można telefonicznie (61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).

Bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 w sekretariacie domu kultury.

——————
UWAGA! Można wygrać wejściówkę! Aby wziąć udział w losowaniu wejściówki wystarczy przysłać maila z imieniem i nazwiskiem w czwartek 8 grudnia br. do godz. 17.00. W tytule maila proszę wpisać BAJDURKI na adres natalia@miastodzieci.pl. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym. Brak maila od redakcji oznacza brak wygranej!
——————