Sobotnie Bajdurki: Bajka Samograjka

Dom Kultury "Orle Gniazdo", os. Lecha 43 mapa

sobota 16.02.2019

25

Sobotnie Bajdurki: Bajka Samograjka

Po miesiącu przerwy powracamy z Sobotnimi Bajdurkami! Już 16 lutego o godz. 11.00 zagości u nas Teatr Malutki ze spektaklem „BAJKA SAMOGRAJKA” 🙂

„Bajka Samograjka” to spektakl powstały na motywach znanej wszystkim historii Czerwonego Kapturka. Bajka przeznaczona jest dla dzieci przedszkolnych i uczniów klas I-III, choć ze względu na swoją kabaretową formę, bawi widza w każdym wieku. Spektakl nawiązuje do najlepszych tradycji przedstawień teatru lalek poprzez oprawę scenograficzną. Scenografia wykonana wg projektów Jana Zielińskiego {znanego plastyka łódzkiego} składa się z barwnych funkcjonalnych dekoracji i wielu { ok. 15 } kukiełek w bardzo ładnych kostiumach. Aktorzy posługują się licznymi rekwizytami i instrumentami perkusyjnymi. Całość oprawiona muzycznie – muzyka ilustracyjna i liczne, wesołe i dowcipne piosenki. Spektakl trwa około 60 min. i jest dla młodego widza wspaniałą zabawą głównie dzięki nowej formie interpretacji klasycznej, dobrze znanej i lubianej bajki.

Prezentowany na wielu scenach nie tylko w kraju, ale i za granicą ( Austria, Niemcy. Słowenia a nawet Brazylia), zawsze spotyka się z sympatią widzów. Za rolę w tym spektaklu jedna z aktorek zdobyła główną nagrodę na festiwalu „Katowice Dzieciom” w 2006r.

Koszt wejściówki dla dziecka z opiekunem 25 zł (przedsprzedaż) lub 30 zł (w dniu spektaklu).
Koszt biletów zarezerwowanych wcześniej a odebranych dopiero w dniu spektaklu również wynosi 30 zł.

Rezerwacji jak zawsze dokonywać można telefonicznie (61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).
Bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 w sekretariacie domu kultury.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bajkateatr

Zobacz także