Sobota w Aptece Wyobraźni Muzeum Zabawek i Zabawy, Kielce

Muzeum Zabawek i Zabawy, plac Wolności, Kielce mapa

sobota 19.11.2016

karty muzeum kielce

Karty do Gier

W sobotę 19.11.16 r. o godz. 12.00 i 14.00 Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza do Apteki Wyobraźni na zajęcia edukacyjne z przestrogą.

Prezentacja kolekcji kart, ciekawostki z ich historii to tylko niektóre z atrakcji spotkania. W trakcie zajęć uczestnicy przekonają się, że gry karciane to nie zawsze hazard. Ale oprócz zachęty do wspólnej zabawy goście dostaną też poważne ostrzeżenie przed niebezpieczeństwami tego typu rozrywki.
W ramach dobrej zabawy wykonają własne projekty kart.

Koszt udziału w zajęciach to tylko 5 zł.

 

Ćwiczenia aktorskie dla niezdecydowanych

Sobota 19.11.16 r. godz. 15.00-16.00 wstęp wolny na ćwiczenia aktorskie w Aptece Wyobraźni – Muzeum Zabawek i Zabawy.

Spotniane jest skierowane do wszystkich, którzy chcą się przekonać jak wygląda warsztat aktorski od kuchni. W ciągu godziny uczestnicy poznają podstawowe ćwiczenia, które pozwalają utrzymać dobrą formę fizyczną
i sprawność językową. Dla rodziców takie bezpłatne zajęcia mogą być wskazówką, czy dziecko chce lub czy może uczestniczyć w innych projektach aktorskich. Zajęcia w Aptece Wyobraźni poprowadzi Teatr Quadro.

 

Spotkanie z aktorem

Natomiast  w tę samą sobotę (19.11.16 r.) od godz. 16.00 do 18.30 Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Teatr Quadro w Aptece Wyobraźni proponują kolejne spotkanie w ramach cyklu „Spotkanie z aktorem”, jednocześnie będzie to ostatnia okazja by dołączyć do grupy. Na najbliższym spotkaniu zaczyna się praca nad tekstem, na czym polega ta praca i jakich wymaga ćwiczeń przekonają się uczestnicy spotkania. Ostatecznym celem jest zaprezentowanie efektów pracy w styczniu na specjalnym spektaklu.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.

Koszt uczestnictwa w jednych zajęciach to 15 zł od osoby.

 

Istnieje możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia tel. 41 34 337 15

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach - atrakcje dla dzieci Kielce

Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach

Jesteśmy największym i najstarszym muzeum zabawek w Polsce. Na 631 m kwadratowych powierzchni wystawienniczej prezentujemy kilka tysięcy eksponatów. Zwiedzający mogą obejrzeć kilkanaście wystaw, m.in. zabawki historyczne i ludowe, modele samochodów, samolotów, statków, kolejkę elektryczną. Dokładamy wszelkich …

Więcej

Adres:

25-367 Kielce
Plac Wolności 2Kontakt:

41 34 33 700
poczta@muzeumzabawek.eu
http://www.muzeumzabawek.eu
facebook

ZOBACZ TAKŻE:muzeumwarsztaty