Śniadaniowe ZOO – piknik na trawie wśród zwierząt

Warszawa, ul. Ratuszowa 1/3 mapa

sobota 27.08.2016 do niedziela 28.08.2016

śniadanie na trawie piknik mleko lato

gdzie: Warszawskie ZOO. wielki trawnik przy placu zabaw
kiedy: 27-28.08.2016, godz. 9.00 – 18.00

Zapraszamy serdecznie na nietypowy weekend do Warszawskiego ZOO! Już w najbliższą sobotę i niedzielę zachwyceni egzotycznymi zwierzętami i nieco zmęczeni spacerem Zwiedzający, będą mogli posilić się, korzystając z kilku punktów spożywczych, które tego dnia będziemy gościć na wielkim trawniku przy placu zabaw. Wśród sprzedawców znajdą się producenci miodów, pieczywa, żywności ekologicznej i swojskich przysmaków. Będzie można także skorzystać z porad profesjonalnego dietetyka.

Zachęcamy zwiedzających do przyniesienia własnych kocy, rozłożenia ich na polanie w centrum Ogrodu i wspólnego biesiadowania na trawie.

Jest to pierwsza edycja eko pikniku w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Będą też atrakcje dla dzieci.

Nasze targi śniadaniowe będą trwały dwa dni, w sobotę i niedzielę, w godzinach otwarcia ZOO. To doskonała okazja na połączenie przyjemności duchowych z cielesnymi. Zapraszamy!

_____________________

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie został założony 11 marca 1928 roku. Znajduje się w samym centrum stolicy i zajmuje powierzchnię 40 ha. Warszawskie ZOO ma w swojej kolekcji ponad 3,5 tys. zwierząt przedstawicieli ponad 500 gatunków, w tym około 40 objętych programem ochrony gatunków zagrożonych tzw. EEP (program realizowany przez europejskie ogrody zoologiczne). Stołeczny ogród ratuje zagrożone gatunki rozmnażając je w swoich kolekcjach, reintordukując je do naturalnego środowiska oraz działając na rzecz ich ochrony w naturze. Warszawskie ZOO od wielu lat należy do WAZA i EAZA, czyli do prestiżowych organizacji zrzeszających ogrody zoologiczne i akwaria w Europie i na całym świecie. Na terenie ogrodu znajduje się ponad 10 obiektów, które czynią komfortowym zwiedzanie ZOO także i w okresie jesienno-zimowym. Warszawskie ZOO jest czynne we wszystkie dni roku, zawsze od godziny 9.00. Zapraszamy.

http://www.zoo.waw.pl/

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także