Smykowizje – W koronach drzew

📅 sobota 07.07.2018
100 zł (4 zajęcia). Pojedyncze zajęcia 30 zł
Smykowizje - Poszukiwacze

Z perspektywy koron drzew świat wygląda zupełnie inaczej – oddalając się od ziemi możemy zwrócić uwagę zarówno na liście i gałęzie drzew, jak i szerszą perspektywę miasta, a dalej nieba. Tematem warsztatów będzie zmiana perspektywy. Wykorzystując platformę do obserwacji koron drzew, przyjrzymy się wszystkim szczegółom, które umykają uwadze dorosłych, ale dzieci znają je bardzo dobrze. Drobiny piasku, ciekawe kamienie, odcisk liścia będą inspiracją do działań plastycznych z wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Prowadzenie

Anna Szary

Fot. Bartosz Górka

grupa młodsza: 0–2 lata