Smykosensoryka dla najmłodszych

ul. Smolna 8, Warszawa - Śródmieście mapa

niedziela 18.12.2016

kredka warsztaty zajęcia sensoryczne

Małe oczka, sprytny nosek, bosa stópka i ciekawski języczek, to pierwsze niesamowite narzędzia, dzięki którym dzieciaki odkryją pełnię barw, dźwięków, zapachów i smaków otaczającego nas świata.

Od 18 listopada 2016 roku w KREDCE!  SMYKOSENSORYKA- nowe zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Wiek uczestników: 1-2 latka

Termin: piątki, godz.: 11:00-11:45

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: cafekredka@gmail.com lub pod nr tel. 511-023-455

 

SmykoSensoryka to zajęcia dla maluszków od roku do 2 lat, podczas których w formie zabawy wszechstronnie stymulujemy rozwój naszych Pociech. Bawimy się kładąc nacisk na rozwój poznawczy, rozwój małej i dużą motoryki oraz umiejętności społecznych. Zależy nam aby Twoje dziecko rozwijało się harmonijnie dlatego podczas zajęć stosujemy różne metody i formy pracy. Rozwijamy zmysły, budujemy świadomość ciała i przestrzeni, doskonalimy umiejętności poruszania się, wspieramy rozwój mowy, rozładowujemy energię, pobudzamy wyobraźnię. Wykorzystujemy do tego muzykę, wierszyki – masażyki, taniec a także bańki mydlane, naturalne pomoce (mąka, ziarna, woda…) oraz wiele innych rekwizytów.
Scenariusze zajęć oparte są na różnorodnych metodach (integracja sensoryczna, Montessori, metoda Weroniki Sherborne) z których nasza ciocia Małgosia wybiera to co najlepsze.
Dzieci na zajęciach SmykoSensoryki dobrze się bawiąc mogą się pobrudzić dlatego prosimy zadbać o strój, który im na to pozwoli. Często używamy też do zabawy paluszków, całych dłoni a nawet gołej stopy.

 

Zajęcia prowadzi: Małgorzata Krasny-Szyszkiewicz

świąteczny catering w kredkafe

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kredka restauracja rodzinna. Śniadania obiady kolecje i przekąski. Reastauracja przyjazna dzieciom.

Kredka

RESTAURACJA RODZINNA, w której zjesz zdrowe śniadanie, aromatyczne przystawki, świeże zupy, zdrowe i kolorowe sałatki oraz dania obiadowe; napijesz się świeżo wyciskanych soków, lemoniady, wybornej kawy i skosztujesz pysznych domowych wypieków; zorganizujesz SPOTKANIE RODZINNE lub urodziny …

Więcej

Adres:

ul. Smolna 8, 00-375 Warszawa

Kontakt:

+48 511-023-455 lub +48 22 252-50-05
cafekredka@gmail.com
http://www.kredkafe.pl