Smykofonia – Ptasie radio

sobota 25.08.2012

Smykofonia to sezon koncertowy przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, wujkach i ciociach pod hasłem: „Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!”
Wiedza o wczesnym rozwoju zdolności muzycznych dzieci, jak również silny trend odbudowujący rodzinne uczestniczenie w zdarzeniach mu­zycznych są motorem działania dla nas i wielu renomowanych instytucji mu­zycznych w Europie i Ameryce Północnej, które organizują stałe cykle koncertowe dla najmłodszych.

Zapraszamy na koncert do Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki 25 sierpnia.
Godziny koncertów:

10.00 – sugerowany wiek dzieci 0-2
11.15 – sugerowany wiek dzieci 1,5-4
12.30 – sugerowany wiek dzieci 2-6  

Bilety w cenie 13 i 18 zł
Strona festiwalu: www.smykofonia.pl

"Ptasie radio" – zapraszamy na koncerty inspirowane wierszem Juliana Tuwima!!! W programie wiele zabaw dźwiękonaśladowczych dla dzieci i rodziców, odgłosy ptaków oraz specjalnie wybrane utwory muzyki klasycznej. Wystąpi kwartet instrumentów dętych drewianych, w składzie:
Agnieszka Karwowska – flet
Agnieszka Mazur – obój
Bartosz Karwowski – klarnet
Alicja Kieruzalska – fagot
Koncert poprowadzi Viola Łabanow

Smykofonia to sezon koncertowy przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, wujkach i ciociach pod hasłem: "Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!"
Wiedza o wczesnym rozwoju zdolności muzycznych dzieci, jak również silny trend odbudowujący rodzinne uczestniczenie w zdarzeniach mu­zycznych są motorem działania dla nas i wielu renomowanych instytucji mu­zycznych w Europie i Ameryce Północnej, które organizują stałe cykle koncertowe dla najmłodszych. Bezpośrednią inspiracją Smykofonii jest cykl "Chamber Tots" (Kameralne Maluchy), organizowany przez słynną Wigmore Hall w Londynie.

Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki współorganizuje koncerty Smykofonii odbywające się na scenie E12 przy ulicy Elektoralnej 12 w Warszawie. Organizatorem festiwalu jest fundacja "Muzyka jest dla wszystkich" a patronem artystyczny Orkiestra Sinfonia Varsovia.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie