Smok wawelski nauczy dzieci, jak dbać o przyrodę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 mapa

niedziela 19.06.2016

wstęp wolny

Smok wawelski nauczy dzieci, jak dbać o przyrodę w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

Smok wawelski nauczy dzieci, jak dbać o przyrodę? Jaki wpływ ma na przyrodę ziejący ogniem smok? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz.

Podczas czerwcowego przedstawienia z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” mali widzowie nie tylko poznają historię smoka wawelskiego, lecz także dowiedzą się, jak dbać o przyrodę. Wstęp wolny!

Aktorzy niezwykłej bajki o smoku wawelskim opowiedzą najmłodszym widzom o tym, jakie konsekwencje może mieć zanieczyszczanie środowiska. Maluchy, które w niedzielę 19 czerwca odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, dowiedzą się, że ziejący sadzą zielony stwór ma dramatyczny wpływ na przyrodę. W jego obecności przestaną śpiewać wszystkie ptaki. Sitowia nie będą już szumieć, a czysta i błękitna woda po prostu zniknie. Czy uda się pokonać potwora, przez którego promienie słoneczne z trudem docierają do ziemi?

Podczas niedzielnego przedstawienia budowana na oczach najmłodszych widzów dekoracja, wpadające w ucho piosenki oraz liczne interakcje aktorów z publicznością zapewnią widzom ogromną dawkę śmiechu i dobrych emocji. Najbliższy spektakl to nie tylko świetna zabawa dla najmłodszych gości, lecz także wspaniała lekcja dbania o przyrodę.

Przedstawienie pt. „Smok Wawelski” odbędzie się w niedzielę 19 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3. Historia zielonego stwora opowiedziana będzie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.  Wstęp wolny!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:smokiteatr

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także