Smart Kids Planet – nowa rodzinna atrakcja w Warszawie

Smart Kids Planet – nowa rodzinna atrakcja w Warszawie

📅 wtorek 03.01.2023 do wtorek 17.01.2023
Smart Kids Planet - nowa rodzinna atrakcja w Warszawie
Smart Kids Planet to miejsce jakiego do tej pory nie było. To pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy, które wypełnia lukę między salami zabaw, a centrami nauki.

W samym sercu Warszawy, w historycznej przestrzeni Fabryki Norblina, na 1600 m2, powstało 9 stref mądrej zabawy i ponad 50 angażujących atrakcji. W tej atrakcji dla dzieci świat doświadczany jest wszystkimi zmysłami, fantazja nie zna granic, a nauka jest czystą przyjemnością. Wszystko po to, aby przez zabawę rozwijać u najmłodszych kompetencje przyszłości, uczyć współpracy, zapoznawać z najnowszymi technologiami i kształtować dobre ekologiczne nawyki.

Dokładnie przemyślana i zaprojektowana przestrzeń przygotowana jest dla dzieci do 10 roku życia. Wszystkie eksponaty są opracowane i wyprodukowane na specjalne zamówienie Centrum i w żadnym innym miejscu nie doświadczycie podobnej zabawy.

Strefy mądrej zabawy i atrakcje dla dzieci:

  • ​​Strefa Zgranej Paczki z Allegro – tu dzieci wcielą się w rolę kurierów i wyślą paczki do Torunia, Poznania i Krakowa!
  • Fantazjuj z Komputronik – tu odkrywamy Kosmos lub Miasto, w którym ożywają rysunki Dzieci,
  • Strefę Mądrych Zakupów – tu dzieci wchodzą w role rodziców i robią zakupy na zdrowe posiłki w pierwszej w Polsce Biedronce dla dzieci!
  • Jabłkowy Sad – tu dzieci przeżyją niecodzienną przygodę w sadzie pełnym jabłek,
  • Tuptaj – ta przestrzeń jest przeznaczona dla maluchów (do lat 3), które dopiero zaczynają poznawać świat,
  • Odkrywaj – tu zrobimy między innymi porządek w niemożliwej do uporządkowania maszynie z piłeczkami,
  • Segreguj – tu dzieci przekonają się w praktyce, czym jest recykling i jak nadać zużytym odpadom nowe życie,
  • Twórz – tu zakładamy kask i kamizelkę, po czym budujemy wieeelki dom,
  • Trenuj – a tu dzieci strzelą kilkadziesiąt goli bramkarzowi i opanują drybling.

Odkryj szczegóły stref mądrej zabawy sprawdź

Smart Kids Planet - nowa rodzinna atrakcja w Warszawie Smart Kids Planet - nowa rodzinna atrakcja w Warszawie

Opinie klientów są jednoznaczne – „Jest co robić, jest mądrze! Masa atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie”. Smart Kids Planet to miejsce w którym można spędzić fajny i wartościowy czas. Dzieci wychodzą szczęśliwe i z rozładowanymi bateriami, a rodzice zadowoleni, że dali maluchom frajdę i mądrą zabawę. Widać również, że miejsce zaprojektowane jest tak, aby dać rodzicom chwilkę odpoczynku.

Co jeszcze ciekawego w Smart Kids Planet

Na miejscu znajdziemy nie tylko atrakcje dla dzieci, ale też 3 strefy do wypoczynku lub spokojnej pracy dla rodziców. Każdy może skorzystać z kawiarni, w której znajdują się nie tylko podstawowe produkty, jak kawa czy herbata, ale też zdrowe koktajle i soki. Rodzice z dziećmi mogą zjeść posiłek ze specjalnie przygotowanego menu składającego się z ulubionych dań dzieci (tak, są rosół i pomidorowa! i rodziców (sałatki, placki i pizza)).

Bilety i dodatkowe informacje:

Czas wizyty: Sugerujemy na początek bilety 2 godzinne.
Godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu, od 9:00 do 20:00

Ceny wejściówek zależne są od dni i godzin. Rekomendujemy kupić bilet online z wyprzedzeniem. Gwarantują wejście i są do 40% tańsze niż na recepcji! Nie ryzykujcie w weekendy z kupnem biletów na miejscu – to może się nie udać!
Bilety kupicie już od 29 zł! A dodatkowo Centrum przygotowało Smart Promocje w tygodniu, które pozwalają taniej i dłużej cieszyć się mądrą zabawą!

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Bilety online nawet do 40% taniej sprawdź

Smart Kids Planet - nowa rodzinna atrakcja w WarszawieSmart Kids Planet - nowa rodzinna atrakcja w Warszawie

Ogromnym atutem Smart Kids Planet jest lokalizacja w Fabryce Norblina (ul. Żelazna 51/53, Warszawa). W pobliżu są dwie stacje metra, przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Z każdego miejsca w Warszawie można dojechać w dogodny i szybki sposób.

Wycieczki dla Szkół i Przedszkoli

Nauka ze Smart Kids Planet nigdy nie jest nudna! Przedszkola i klasy wczesnoszkolne znajdą dla siebie wyjątkowe, spójne z podstawową programową, urozmaicone zajęcia, które wspierają rozwój psychoruchowy dzieci, kształcą kompetencje przyszłości i rozwijają umiejętność współpracy.

Smart Urodziny

Na solenizantów czekają niezapomniane urodziny. Do wyboru jest aż 5 salek urodzinowych oraz spersonalizowane atrakcje. Impreza urodzinowa dla dzieci to pełna przygód i niezapomnianych wrażeń mądra zabawa.  Smart Kids Planet to eksperci w urodzinach z pomysłem, a Smart Cafe to mistrzowie urodzinowych poczęstunków.

Odwiedź Smart Kids Planet >>kup bilet<<

Smart Kids Planet - nowa rodzinna atrakcja w WarszawieSmart Kids Planet - nowa rodzinna atrakcja w Warszawie

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie