Słuchowisko online: A niech to czykolada!

Teatr BAJ mapa

czwartek 21.05.2020 do sobota 23.05.2020

Z okazji obchodów Dnia Teatru Publicznego 2020, które w tym roku trwają cały tydzień, przygotowaliśmy dla Was jeszcze jedną propozycję. Tym razem mamy nadzieję, że dacie się zaprosić do zagadkowej Zylirii, którą stworzył Paweł Beręsewicz w książce „A niech to czykolada!”.

„A niech to czykolada!” to słuchowisko dla młodych detektywów, którzy radzą sobie z rozwiązaniem czykoladowej zagadki lepiej niż dorośli. Elementy zaskoczenia, nieoczywista fabuła, wartka akcja, piosenki i humor czynią opowieść frapującą i jednocześnie lekką. Słuchowisko powstało na podstawie spektaklu „A niech to czykolada!” wyreżyserowanym przez Ewę Piotrowską w Teatrze Baj w 2016 roku. Przedstawienie wciąż można zobaczyć (a właściwie to mamy nadzieję, że niedługo będzie można zobaczyć) na naszej scenie.

W opowieści ukryta jest zagadka. Poznajemy dwa zupełnie różne od siebie światy. To, czy mają ze sobą coś wspólnego, okazuje się w miarę rozwoju akcji.

Zobacz więcej…

Słuchowisko udostępniamy na naszej stronie internetowej

od 21 maja (czwartek) od godz. 9:00 do 23 maja (sobota) do godz. 21:00.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Baj dla dzieci - spektakle dla młodych widzów w Warszawie

Teatr BAJ

Baj jako jedyny teatr lalek dla dzieci w Polsce został odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze – Gloria Artis". Na wniosek dzieci Międzynarodowa Kapituła przyznała Ewie Piotrowskiej, Dyrektorowi Teatru Baj, …

Więcej

Adres:

ul. Jagiellońska 28
03-719 Warszawa


Kontakt:

0 22 818 08 21, 619 80 77
bow@teatrbaj.pl
http://www.teatrbaj.waw.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr