Słuchowiska teatralne w WTL – Słuchaj!

Wrocławski Teatr Lalek mapa

sobota 27.05.2023 do niedziela 28.05.2023

10

Słuchowiska teatralne w WTL - Słuchaj!

WTL zaprasza na  cykl czytań sztuk dla dzieci – SŁUCHAJ! Przygotują je młodzi reżyserzy, dla których będzie to okazja do sprawdzenia swoich sił w twórczości dla najmłodszych widzów. Do współpracy zaprosiliśmy studentów reżyserii wrocławskiego Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych, pracujących pod opieką dydaktyczną Karoliny Maciejaszek.

Wspólnym mianownikiem wybranych przez nas tekstów jest to, że mówią lekkim językiem o poważnych problemach. Trudne tematy omówione są w nich z humorem i delikatnością, dzięki czemu sztuki są odpowiednie dla małych dzieci i mogą stanowić wspaniały punkt wyjścia do rozmowy z opiekunami o sprawach takich jak dobro i zło, zaburzenia nastroju czy starość i umieranie.

Wstęp biletowany: 10 zł.
BILETY: https://bilety.teatrlalek.wroclaw.pl/

27-28.05.2023 | 11:00
Marta Guśniowska
A NIECH TO GĘŚ KOPNIE! | 5+
Reżyseria: Zofia Pinkiewicz

Gęś nie chce żyć. Dochodzi do wniosku, że najlepiej będzie znaleźć drapieżnika, który zechce ją pożreć. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to takie łatwe… Pełna humoru i zwrotów akcji sztuka o spotkaniach, które mogą nam pomóc zobaczyć świat inaczej, niż byliśmy przyzwyczajeni.

Zapraszamy do WTL!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook