Centrum Edukacji, pl. Jana III Sobieskiego 2 mapa

sobota 17.08.2019

Słonik na szczęście – warsztaty dla dzieci. Bytom

Dlaczego słoń przynosi szczęście? Czy warto takiego słonia przy sobie mieć? No i jak zmieścić go w domu?

Odpowiedzi na te pytania znajdą się podczas warsztatów plastycznych, z których każdy uczestnik wyjdzie z własnym i niepowtarzalnym słoniem! Ozdobionym według własnej wyobraźni i swojego pomysłu, ponieważ słoń na szczęście musi być wyjątkowy i zindywidualizowany. Tak jak i szczęście.

data: 17 sierpnia 2019 (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Magdalena Pospieszałowska
wstęp: 10 zł