Słoneczny Patrol Riviery

Sopot, Jastarnia, Gdynia Orłowo, Władysławowo i Gdynia Śródmieście mapa

sobota 23.07.2016 do niedziela 24.07.2016

Słoneczny Patrol 1 plaża Gdynia Sopot pikniki

Centrum Riviera zaprasza wszystkich miłośników plażowania do udziału w akcji „Słoneczny Patrol Riviery”! W weekendy od 16 lipca do 21 sierpnia na plażach Sopotu, Jastarni, Gdyni Orłowo, Władysławowa i Gdyni Śródmieście będzie można dać się porwać prawdziwemu letniemu szaleństwu.

Słoneczny Patrol Riviery zadba, aby każdy plażowicz znalazł coś dla siebie!

– Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę zabawy, a w niej między innymi strefa „wodnego paintballa” dla dzieci – zachęca Marek Ciszewski, dyrektor Centrum Riviera. – Dla zmęczonych latem w mieście mamy strefę chilloutu z leżakami oraz wakacyjną muzyką w tle. Natomiast dla lubiących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy prawdziwie wakacyjne warsztaty taneczne! Będziecie mogli poczuć się jak na wakacjach w Rio tańcząc salsę i sambę lub jak na Hawajach, kołysząc się w tańcu hula!

Prawdziwa gratka czeka także na poszukiwaczy skarbów. Podczas wydarzenia będzie można poczuć się jak prawdziwy odkrywca. Szczęśliwcy znajdą zakopane w piasku skrzynki z nagrodami. Wśród prezentów znajdują się m.in. bony podarunkowe i vouchery do sklepów i salonów w Centrum Riviera. Łączna wartość nagród to 20 000 zł.

Przygotowana została również strefa ALL YOU NEED, czyli wszystko, czego potrzeba, aby bezpiecznie cieszyć się słońcem i wakacjami. Znajdą się tam olejki do opalania, mgiełki wodne i wiele innych rzeczy mogących orzeźwić w te upalne letnie dni!

Partnerem akcji jest woda NATA, dzięki której plażowicze sięgną po wakacyjne orzeźwienie. 80 000 butelek wody z dedykowaną etykietą będzie czekało na spragnionych – nie tylko wrażeń!

Słoneczny Patrol Riviery dociera na pomorskie plaże dzięki partnerowi – BMW Zdunek. Wypatrujcie MINI, zapowiadającego weekend pełen przygód.

Dokładne informacje o terminach i miejscach, do których zawita „Słoneczny Patrol” znajdą się na Facebooku Centrum Riviera (www.facebook.com/centrumriviera).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.   Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:na dworzena powietrzu

Zobacz także