Słoneczny Patrol na plażach Trójmiasta

Władysławowo - plaża wejście no. 1
📅 sobota 20.07.2019 do sobota 27.07.2019
Słoneczny Patrol na plażach Trójmiasta
Czy wiecie, że Polskę i Hawaje dzieli ponad 12 000 km?! Wyjazd na wakacje w to miejsce to naprawdę spory dystans do przebycia. Na szczęście mamy na wyciągnięcie ręki piękne, polskie plaże, na których już wkrótce pojawi się Słoneczny Patrol Riviery! W sobotę 20 lipca spotykamy się we Władysławowie.

W tym sezonie mówimy ALOHA! Przywitajcie iście hawajski klimat na naszym polskim wybrzeżu! Czekają na Was palmy, parasolki z trawy i kwietne naszyjniki. A do tego egzotyczne, gorące muzyczne rytmy i fala atrakcji dla całej rodziny!

Jak spędzimy czas?

11:00 – początek Słonecznego i Eko patrolu na plaży!
11:15 – Jaki poranek, taki cały dzień – Poranne rozciąganie!
12:00 – Integracyjny taniec rodzinny
12:30 – CrossFit na plaży – konkurs dla dam i dla panów
13:00 – Taniec stylem dowolnym
13:30 – Wślizgnij się na podium! – konkurs na torze skimboardowym
14:15 – Tańce hawajskie w gorącym rytmie
15:00 – Taneczny relaks
15:15 – Giga dart – finał
15:45 – Plaża skarbów – zapoluj na nagrody!
16:30 – Słoneczny patrol kończy swój dyżur

Jak nie produkować nadmiernej ilości odpadów i jak je ponownie wykorzystać? Ekopatrol zdradzi Wam tajniki skutecznej segregacji i recyklingu, za który będziemy przyznawać nagrody! Tuż obok ustawi się stanowisko DIY, przy którym nauczycie się samodzielnie tworzyć zabawki i ozdoby, takie jak samoloty, statki czy wiatraki, a wszystko powstanie z plastikowych butelek.

Dla tych, którzy nawet na plaży nie potrafią usiedzieć w miejscu, przygotowaliśmy atrakcje wypełnione ruchem! Warsztaty taneczne w gorących rytmach, konkursy w crossficie i skimboardzie, a także całodzienny giga dart!

Poszukiwacze przygód również będą mieli co robić, ponieważ zakopaliśmy na plaży całe mnóstwo rozmaitych skarbów! Czy uda Wam się je znaleźć?
Bawcie się razem z nami!

20.07. – Władysławowo – plaża wejście no. 1

23.07. – Gdynia – miejska plaża

27.07. – Gdynia – miejska plaża

10.08 – Jastarnia

Partnerem strategicznym akcji jest TK Maxx.
Nagrody ufundowali: SunLoox, ECCO, Jack Wolfskin, mBank, Giacomo Conti, BeClinic, Intersport, The Body Shop, Twoje Soczewki, Puma, Costa Coffee, Vitamin Shop, Stara Mydlarnia, North Fish, Optical Christex, Jack&Jones, Lancerto, Duka, Nike, Adidas, Organique, Rainbow Tours, Bioway, Zdrofit, Bosman, Poupee Marilyn, Sneakershop, Avenir Medical, O bag, Tchibo. KappAhl, Organique, Super-pharm, Kubenz, Samsonite, MAC, Pizza hut, Salad Story, KFC, Burger King, seeyou, Coccodrillo, Felina.