Śladami królów i księżniczek w poznańskiej Katedrze

📅 sobota 14.04.2018
Wstęp bezpłatny
Śladami królów i księżniczek w poznańskiej Katedrze

Serdecznie zapraszamy najmłodszych na zajęcia edukacyjne towarzyszące wystawie „Z bliska i z daleka. Katedra poznańska na dawnych widokach”!

Podczas pierwszej wyprawy naszymi przewodnikami będą księżniczki i królowie, którzy poznańską Katedrę odwiedzili, brali ślub lub znaleźli w niej miejsce ostatniego spoczynku. Okazuje się, że wcale nie było ich tak mało! Poznajmy ich i odnajdźmy w Katedrze ich ślady!

Prowadzenie: Alina Kucharska
Miejsce: Muzeum Historii Miasta Poznania (Stary Rynek 1)
Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 61 85 68 194.
Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 10 lat.
Wstęp bezpłatny.

14 kwietnia, godz. 12:15

Czy i jak motywować dzieci

Stary Rynek 1