Sky Tower: Muzyczne show w wykonaniu duetu Mavi&Aretha

Sky Tower mapa

czwartek 29.08.2019

Sky Tower: Muzyczne show w wykonaniu duetu Mavi&Aretha

Sierpień w Sky Tower mija pod znakiem wyjątkowych wydarzeń muzycznych organizowanych w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych. Na początku miesiąca odbył się tu jazzowy koncert zespołu Guitar Sax Duo, a już niebawem miejsce będzie miało kolejne muzyczne show. 29 sierpnia fuzję mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dźwięku skrzypiec elektrycznych zaprezentują Mavi&Aretha.

Mavi&Aretha to kobiecy duet, w którego skład wchodzą: skrzypaczka – Magdalena Środula oraz saksofonistka – Areta Chmiel. Obie artystki są absolwentkami akademii muzycznych oraz członkiniami girlsbandu Ladies of Power, który tworzą razem z DJ-ką – Izabelą Grygo i wokalistką – Asteyą Dec. Magdalena Środula związana jest głównie z muzyką rozrywkową, współpracowała m.in. z Anną Wyszkoni oraz Sylwią Grzeszczak. Towarzyszyła również Rodowi Stweartowi podczas jego występu w Polsce. Areta Chmiel to laureatka formatów muzycznych Must Be The Music, Mam Talent i X-Factor. Saksofonistka pracowała z producentem Gromee i grupą Ich Troje oraz wystąpiła jako support koncertu Mariah Carey w Krakowie.

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny w naszym obiekcie będziemy gościć utalentowanych muzyków. To druga okazja w sierpniu do wzięcia udziału w muzycznej uczcie, którą tym razem zaserwują członkinie duetu Mavi&Aretha. Będzie to doskonała okazja do wysłuchania instrumentalnych aranżacji popularnych utworów oraz do zapoznania się z twórczością zaproszonych artystek. Wierzę, że i tym razem spędzą Państwo w Sky Tower wspaniały czas – mówi Magdalena Wiewiór, Marketing Manager Sky Tower.

W przyszły czwartek w Sky Tower uczestnicy koncertu będą świadkami unikatowego i jedynego w swoim rodzaju muzycznego show. Mavi i Aretha przeprowadzą słuchaczy przez wiele gatunków, od popu, rocka i jazzu, aż po muzykę klubową. W niesztampowych, instrumentalnych aranżacjach usłyszymy m.in. „If I Ain’t got you” Alicii Keys, „Sweet child O’ mine” Guns N’ Roses czy „Fiji” Taco Hemingwaya.

Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 18:00 na parterze Sky Tower, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. Udział jest bezpłatny.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

Zobacz także