Skrzaty. Top secret

Miejsce wydarzenia: księgarnia Bona przy ul. Kanoniczej 11

Data wydarzenia: niedziela 27.05.2018

Wstęp: 15 zł

Skrzaty w Bonie

Teatr Figurki zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat na ostatni w tym sezonie pokaz „Skrzatów” – uwielbianego przez najmłodszych widzów spektaklu teatru cieni. Przedstawienie odbędzie się 27 maja o godz. 11:00 w księgarnio-kawiarni BONA przy ul. Kanoniczej 11.

Rodzicu – zabierz swoje dziecko (nie tylko z okazji Dnia Dziecka!) do magicznego świata niezwykłych, leśnych stworzeń. Przed Wami barwne przygody i ściśle tajne sekrety.

Minispektakl „Skrzaty” to propozycja dla ciekawych świata (i jego tajemnic!) widzów. Zwłaszcza dla tych, którzy nie dają się zwieść powszechnym przekonaniom. Zwłaszcza w stosunku do tych małych istot. Kiedyś wszystko wyglądało inaczej: ludzie znali skrzaty, a skrzaty dobrze znały ludzi… Zazdrosne trolle nie mogły jednak tego znieść. Tak długo gnębiły skrzaty, że te musiały zupełnie się ukryć. I udało im się to doskonale. Dorośli są nawet przekonani, że Skrzaty zupełnie zniknęły.

Teraz mało kto potrafi odróżnić krasnoludka od skrzata. Bo co my w ogóle o Skrzatach wiemy?

Jeżeli odpowiedź brzmi: nic, albo: niewiele – to tym bardziej zapraszamy na wykład profesora Wróbla na temat zwyczajów i obyczajów skrzatów leśnych. Opowieść zrealizowana jest w technice teatru cieni i połączona z warsztatem.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują rezerwacje miejsc: figurki@teatrfigur.pl lub tel. 880-280-740. Bilety: 15 zł.

„Skrzaty” Teatr Figurki

minispektakl teatru cieni i warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat.

Koncepcja: Mateusz Wróbel, Dagmara Żabska

Wykonanie Mateusz Wróbel

Scenografia: Agnieszka Polańska

 

Zobacz miejsce wydarzenia

Księgarnia i Kawiarnia Bona

Pod Wawelem, ale nie w przenośni, a dosłownie, bo przy ulicy Kanoniczej 11, mieści się Bona. Jedyne miejsce w Krakowie, które łączy pełnowartościową księgarnię z kawiarnią z prawdziwego zdarzenia. W zabytkowej kamienicy, z historyczną piwnicą …

Więcej

Adres:

Księgarnia i Kawiarnia Bona
Kraków, ul. Kanonicza 11


Kontakt:

124305222, 600 827290
mail. ksiegarnia@bonamedia.pl
http://www. bonamedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:skrzatyteatrwarsztaty

Zobacz także