Skrzaty spod Michałkowego łóżka – bajki dla dzieci

wtorek 27.10.2020 do wtorek 10.11.2020

Skrzaty spod Michałkowego łóżka - bajki dla dzieci

Rozsiądźcie się wygodnie, weźcie wygodną poduszkę i posłuchajcie opowiadań o niezwykłych skrzatach! Skrzatach, które kryją się w zakątkach Michałkowego domu. Gdy uda Wam się w międzyczasie zasnąć, nie martwcie się. Skrzaty zadbają o Wasze dobre sny.

Pomruk i Świstek – to właśnie o nich mowa. To dwa sympatyczne skrzaty, które noszą wielkie, czerwone czapeczki, no i oczywiście mają brody. Za dnia śpią pod Michałkowym łóżkiem, a każdej nocy, gdy tata lub mama kończą czytać chłopcu bajkę, skrzaty po cichutku budzą się i czekają, aż usłyszą dziecięce posapywanie. To oznacza, że wolno im już wyjść z kryjówki i rozpocząć wymyślanie pięknego snu dla Michałka. Razem z nimi budzą się wszystkie zabawki! Czas na nocne przygody.

Musicie wiedzieć, że jedną z głównych zasad rządzących światem skrzatów jest to, że żaden człowiek nie może ich zobaczyć! Uważać też muszą przyjaciele skrzatów – pluszowy Miś, Samochodzik czy Małpki. W nocy, gdy Michałek śpi, nieźle psocą! Chcecie poznać ich przygody?

„Skrzaty spod Michałkowego łóżka” to dziesięć uroczych bajek o skrzatach dla dzieci, autorstwa Marcina Mortki (seria książek o Tappim oraz Smocze opowieści) z nastrojowymi ilustracjami Ewy Kownackiej (Czary Malary). Ciepłe historie z łagodnym, wyciszającym zakończeniem, idealnie sprawdzą się do czytania dzieciom na dobranoc.

Premiera: 28 października 2020 roku

Dane wydawnicze:
tytuł: „Skrzaty spod Michałkowego łóżka” | autor: Marcin Mortka | ilustracje: Ewa Kownacka | Wydawnictwo Zielona Sowa| s. 176 | format 165×210 | Wiek: 4+

Skrzaty spod Michałkowego łóżka - bajki dla dzieci
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie