Skrzaty. Minispektakl Teatru Figurki

Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4 mapa

niedziela 09.02.2020

25

Skrzaty. Minispektakl Teatru Figurki

9 lutego zapraszamy do Cricoteki, gdzie upadnie pogląd, że skrzaty na świecie zupełnie zniknęły… Mało kto dziś potrafi je rozpoznać, ale bez obaw: skrzaty żyją i mają się dobrze.

Kiedyś wszystko wyglądało inaczej: ludzie znali skrzaty, a skrzaty dobrze znały ludzi. Zazdrosne trolle nie mogły jednak tego znieść. Tak długo gnębiły skrzaty, że te musiały zupełnie się ukryć. I udało im się to doskonale. Dorośli są nawet przekonani, że Skrzaty zupełnie zniknęły… Dzisiaj mało już kto potrafi odróżnić krasnoludka od skrzata. Kim w ogóle są skrzaty i co my o nich wiemy?

Na to pytanie odpowiemy w niedzielę, 9 lutego. Zapraszamy do Cricoteki na godzinę 11 lub 14 rodziców z dziećmi (przedszkola, młodsze klasy szkół podstawowych), całe rodziny i znajomych Królika. Minispektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-8 lat. Po przedstawieniu odbędą się warsztaty z robienia lalek cieniowych.

Teatr Figurki to mały teatr o wielkim sercu. Do realizacji przedstawień i warsztatów używa najprostszych form: cieni, lalek, animacji przedmiotu. Do udziału w swoich spektaklach – jako jedyny w Krakowie – zaprasza na spektakle najmłodszych (nawet od 1. roku życia) i wszystkich tych, których wyobraźnia i otwartość nie znają granic.

Gdzie gramy? Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4

Zobacz inne nasze przedstawienia, które gramy w kolejnych miesiącach:  http://teatrfigur.pl/figurki/
Bilety dostępne na:  https://bilety.cricoteka.pl

Kontakt: figurki@teatrfigur.pl

Skrzaty_Teatr Figurki_małe
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Figurki logo

Teatr Figurki

Wbrew temu, co sądzą niektórzy, my wiemy, że w małych ciałach, kryje się wielka wyobraźnia. Że najmniejszy człowiek ma największe potrzeby i wymagania. Odkrywamy więc światy, których dorośli zwykle nie zauważają: krainy skrzatów, życie stworów …

Więcej

Adres:Kontakt:

8802807
figurki@teatrfigur.pl

ZOBACZ TAKŻE:skrzatyteatr