Skąd się bierze katar – warsztaty z cyklu Mali Einstaini

Badet Wilanów, ul. Lentza 35a. mapa

sobota 24.09.2016

katar warsztaty naukowe

24 września, w sobotę o godz. 11.30 Badet Wilanów zaprasza na zajęcia dla dzieci  od ok. 6 do 10 lat. Podczas warsztatów wyjaśnimy, skąd się bierze katar. Założymy fartuchy i gogle, aby pod mikroskopem badać wirusy oraz bakterie. Będziemy mieszać mikstury, zrobimy zabawnego flabera-glutka z ruchomymi oczami, by zapamiętać wszystkie ważne informacje, które poznamy.
Mali Einsteini to warsztaty dla przyszłych naukowców. Wgłębiamy się na nich w tajniki chemii, fizyki oraz techniki eksperymentujemy. Na każdych zajęciach z serii dzieci mogą samodzielnie wykonywać wszystkie eksperymenty i doświadczenia, a ich efekty zabierać do domu. Wstęp: 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu zajęć.

 

Zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl. Adres: kluboksięgarnia dziecięca Badet Wilanów, ul. Lentza 35a.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Skąd się bierze katar – warsztaty z cyklu Mali Einstaini

Księgarnia dziecięca Badet.pl

Największa w Warszawie kluboksięgarnia dziecięca Badet zaprasza do swojej siedziby na Wilanowie. Na 180 m kw. mieszczą się: znakomicie zaopatrzona księgarnia dziecięca (zawsze mamy w niej nowości i nieśmiertelną klasykę), dwie przestronne sale zajęciowo-urodzinowe oraz …

Więcej

Adres:

ul. St. Lentza 35a,
02-956 Warszawa - WilanówKontakt:

22 499-37-17, 22 258 46 47
badet@badet.pl
http://www.badet.pl

ZOBACZ TAKŻE:naukowewarsztaty

Zobacz także