Sjesta w Julianowskim na początek sezonu

Park im. Adama Mickiewicza mapa

niedziela 05.06.2016

bezpłatne

Sjesta w Julianowskim na początek sezonu

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Parku im. Adama Mickiewicza na trzecią edycję Sjesty w Julianowskim. Sjesta to połączenie targu z żywnością i rękodziełem, zabaw i atrakcji dla dzieci, występów na żywo, a także idealne miejsce dla aktywnych sportowo łodzian. Sjestowicze będą mogli wypoczywać na kocach i leżakach, zagrać w gry planszowe, skosztować lokalnych smakołyków i przede wszystkim spędzić czas na świeżym powietrzu i odetchnąć po pracowitym tygodniu.

niedziela, godz. 12.00-18.00

Sjesta w Julianowskim – III edycja

W tym roku na Sjeście ożyje lokalna scena muzyczna, która pozwoli delektować się talentami artystycznymi łódzkich artystów.

Na Sjestę organizatorzy przygotowali sześć koncertów, pokazy taneczne, konkursy z nagrodami (m.in. dwa weekendy w Kotlinie Kłodzkiej, pokaz strażacki, grę typu Escape Room przygotowaną przez Tkalnię Zagadek), nie zabraknie zajęć ruchowych: zumba, joga oraz jak zawsze wiele propozycji dla maluchów (warsztaty plastyczne, dmuchańce, ogromne bańki mydlane).

– Sjesta jest alternatywą dla łodzian spędzających lato w mieście, a także idealnym początkiem wakacji dla dzieci – mówi organizatorka Sjesty Natalia Hofman.

 

Odwiedź wydarzenie na Facebooku

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie