Sinfonietta Cracovia: Sinfonietkowe e-przedszkole

🗺
📅 poniedziałek 18.05.2020 do niedziela 24.05.2020
Sinfonietta Cracovia: Sinfonietkowe e-przedszkole
Zajęcia umuzykalniające online z Panią Sinfonietką.

Kochany Rodzicu! Twój Maluch już dostatecznie umuzykalnił Cię grając Ci na nerwach w czasie narodowej kwarantanny? Teraz my umuzykalnimy jego!

Wychodzimy naprzeciw tym, których pociechy nie wybierają się do przedszkola lub żłobka w najbliższym czasie. Uwielbiana przez młodych Melomanów Pani Sinfonietka* zaprasza wszystkie dzieci do udziału w zajęciach umuzykalniających online. Będziemy uczyć się piosenek, bawić i grać na własnoręcznie wykonanych domowych instrumentach. Będzie dużo śmiechu, muzyki i zabawy! Zapraszamy również dzieci, które nie umieją jeszcze czytać, a chciałyby nauczyć się Sinfonietkowych Piosenek Karaoke. Pokażmy, że dzieci w domu się nie nudzą!

Zajęcia będą odbywały się indywidualnie lub w małych grupach poprzez komunikator  internetowy. Opiekunowie przed każdymi zajęciami zostaną poinformowani drogą mailową o ich terminie i szczegółach.

Zgłoszenia na: rezerwacja@sinfoniettacracovia.com

Więcej informacji na: www.sinfonietta.pl/e-przedszkole/
*Pani Sinfonietka – Danuta Augustyn – ceniona skrzypaczka Sinfonietty Cracovii, członkini kwartetu DAFO, pedagog akademicki oraz przede wszystkim uwielbiana animatorka cieszącego się ogromną popularnością cyklu koncertów dla dzieci Sinfonietka.

Organizator:
Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia