Sierpniowa Sztuka Bajek

ARS, ul. Św. Tomasza 11 mapa

sobota 27.08.2016 do niedziela 28.08.2016

12 zł

7 krasnoludków i Królewna Śnieżka

W kinie ARS na ul. św. Tomasza 11 trwa w najlepsze weekendowy cykl filmów i bajek dla dzieci! Na seanse przeznaczone dla naszych najmłodszych widzów zapraszamy w każdą niedzielę w godzinach południowych.

Soboty (06.08, 13.08, 20.08, 27.08) godz. 12:00 – „Gdzie jest Dory”
Niedziele (07.08, 14.08, 21.08, 28.08), godz. 12:00 – „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody”

Sierpniowe soboty:

Gdzie jest Dory (103′) – wszystkie bilety w cenie 12 zł!

Opis: Disney/Pixar wita ponownie na dużym ekranie ulubioną, zapominalską rybkę – cyrulika Dory, wiodącą szczęśliwe życie na rafie koralowej. Kiedy Dory nagle przypomina sobie, że ma rodzinę, która może jej szukać, namawia Marlina i Nemo na wyprawę życia przez Ocean do prestiżowego kalifornijskiego Instytutu Oceanografii. Aby odnaleźć mamę i tatę, Dory potrzebuje pomocy trzech najbardziej intrygujących mieszkańców Instytutu: Hanka, zrzędliwej ośmiornicy, która często ucieka przed pracownikami; Baileya, wala białego, który ma problemy z echolokacją; oraz Nadzieję, cierpiącą na krótkowzroczność samicę rekina wielorybiego. Zręcznie nawigując przez zawiłe zakamarki Instytutu, Dory i jej przyjaciele odkrywają magię ukrytą w ich wadach, przyjaźni i więzach rodzinnych.

Sierpniowe niedziele:

7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody (103′) – wszystkie bilety w cenie 12 zł!

Opis: W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach i chęci do pomocy. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć zaginionego w niewyjaśnionych okolicznościach tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, choćby na końcu świata. „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody” to malownicza animacja, która podbije serca najmłodszych widzów.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmkrasnaleNemo

Zobacz także