Show Szalonych Naukowców

Show Szalonych Naukowców

Bielsko-Biała, Bielska Scena Reja
🗺 mapa
📅 czwartek 16.11.2023
🎫 40zł
Show Szalonych Naukowców
Barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Profesora Trauta, Igreka i Niny.

Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe.

Czas trwania: 60 minut.

Szalona Piana: Reakcja egzotermiczna rozkładu nadtlenku wodoru z towarzyszeniem piany. Bardzo wyrazisty eksperyment, któremu towarzyszą setki litrów kolorowej piany!

Ciekły azot: Szereg eksperymentów wykazujących właściwości ciekłego azotu i innych gazów. Zmniejszenie i zwiększenie objętości, szybkie zamrażanie znajomych przedmiotów oraz substancji. Mgła na stole i ogromny wybuch azotowy to tylko niektóre z atrakcji!

Cewki Tesli: Szereg eksperymentów z niezwykle rzadko spotykanymi urządzeniami, generującymi wysokiej częstotliwości wyładowania elektryczne (zamek błyskawiczny). Jonizacja gazów i ich blask. Przesyłanie energii na odległość, pojęcie błyskawicy.  Człowiek jako antena emitera. Zmiana koloru absolutorium  z pomocą jonów chemicznych soli. Kolorowa plazma w zamkniętych przestrzeniach.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Theremin (instrument muzyczny, na którym graje się bez dotyku): Pierwszy muzyczny elektro instrument (1918 rok). Historia, zasada działania, prezentacja gry na instrumencie.

Tel. 531 511 500

Inne nasze projekty – www.eurosoul.pl
Bilety:  Biletyna 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie