Sezon teatralny 2022/2023 w Teatrze Groteska – Ania z Zielonego Wzgórza

Sezon teatralny 2022/2023 w Teatrze Groteska – Ania z Zielonego Wzgórza

Teatr Groteska
🗺 mapa
📅 sobota 10.06.2023 do niedziela 11.06.2023
Ania z Zielonego Wzgórza

W sezonie teatralnym na scenie pojawią się znane i lubiane spektakle dla najmłodszych, uczniów szkół podstawowych i średnich (także oparte na lekturach szkolnych) oraz dorosłych.

10 czerwca. godz. 16
11 czerwca. godz. 11 i 13.30
Ania z Zielonego Wzgórza

Opowieść o potrzebie przyjaźni, ciepła i akceptacji. Na Zielone Wzgórze do domu Mateusza i Maryli Cuthbert przybywa jedenastoletnia Ania Shirley. Ania jest sierotą, wcześnie straciła rodziców, ale swoim pozytywnym nastawieniem do życia podbija serca wszystkich wokół. Szalone przygody rudowłosej Ani i jej przyjaciół odegrają aktorzy w żywym planie. Przypomnimy najbardziej znane epizody powieści m.in. farbowanie włosów, poczęstunek „sokiem malinowym”, utarczki słowne Ani z Małgorzatą. Spektakl jest i zabawny i liryczny – dlatego jednocześnie zachwyci i rozbawi widzów oraz skłoni do wielu refleksji. Dowcipnym dialogom towarzyszą liczne piosenki, wykonane w niezwykle atrakcyjnej konwencji musicalu. W nastrój opowieści wprowadzą symboliczna, dynamicznie zmieniająca się scenografia oraz stylowe kostiumy. Pełne uroku przedstawienie dostarczy młodym widzom niezapomnianych emocji, a dorosłym przypomni „smaki” dzieciństwa.

czas trwania: 1 godz. 50 min. 1 przerwa
spektakl dla dzieci od 10 lat

UWAGA!  Konkurs zakończony!

Mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na ten świetny spektakl w dniu 11 czerwca (niedziela) o godzinie 13.30!

Na wybrane adres e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.
Powodzenia!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie